Ana sayfa > Haberler > İçerik

Lazer Kesim Makinesi Endüstrisinde Suncenter Air Booster Sisteminin En Büyük Avantajı Nedir?

Dec 14, 2019

Lazer kesme makinesinin herkesin ne olduğunu bilebileceği söylenmelidir, ancak lazer kesme makinesi endüstrisinde kullanılan hava yükseltici sistem belirsiz olabilir. Hava yükseltici sistemi nedir ve ne için kullanılır?

image001(001)

Lazer kesim makinesi müşteri atölyesi sitesi


Lazer kesme makinesi sac metal kesme, akrilik levha reklam üretimi ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır, ancak lazer kesme makinesinin ürünün kullanımına yardımcı olmak için yüksek basınçlı gaza ihtiyacı vardır, bu nedenle ürün düz ve güzel, özellikle paslanmaz çelik, çelik levha , demir plaka ve diğer sac kesme, gerekli basınç yüksektir.


Bununla birlikte, geleneksel hava kompresörünün 8bar basıncı, kesme makinesinin normal kullanımını karşılayamaz. Dongguan Suncenter 2x-5 kez gaz güçlendirici sistemi, orijinal gaz boru hattını değiştirmeden, lazer kesme makinesi endüstrisi için hava güçlendirici sistemini özel olarak geliştirdi. Yetersiz basınç sorunu, ekipman eklenmeden çözülebilir. Yaygın olarak kullanılan modeller DGS-DGV02-40L ve DGS-DGV05-40L'dir.


Bu hava yükseltme sisteminin küçük yapı, hafiflik, düşük gürültü, uygun kurulum vb. Özelliklerine sahip olduğunu belirtmek gerekir. Taşınacak ortam esas olarak havadır (gazın taşınmasına hiçbir partikül maddenin girmesine izin verilmez ve toz içeriği çok büyük olamaz.).


Yüksek verimliliği, enerji tasarrufu, çevre koruma ve düşük karbon nedeniyle, Dongguan Suncenter Akışkan Kontrol Equipment Co, Ltd pnömatik sıvı yükseltici regülatör endüstrisinin yeni gözdesi haline gelmiştir. Lütfen Suncenter'ın resmi web sitesine dikkat edin.

Sai Sitesi resmi web sitesi: www.suncenter-cn.com

İletişim: Yönetici Yi

Whatsapp (Wechat): 008615019143208