Ana sayfa > Haberler > İçerik

Bu, Mukavemet ve Yüz Değerine Sahip Suncenter Perçin Perçinleme Makinesidir

Nov 20, 2019

Ve yüz değeri

Evsel sıvı basıncı dönüştürme ve kontrol ekipmanlarının lideri olan Suncenter, yenilikçi teknolojileri takip etmeyi ve keşfetmeyi asla bırakmadı. Birkaç gün önce Suncenter, eşsiz perçinleme teknolojisi ile sektörü şaşırtan perçinsiz perçinsiz perçinleme makinesini tanıttı. Damgalama ekipmanını ve firmamız tarafından tasarlanan ve üretilen özel bağlantı kalıbını bağlamak için levhanın kullanılması müşterinin ürününü muhteşem kılmaktadır.

image001

Bu perçinsiz perçinleme makinesi TOX gaz-sıvı hidrofor silindirini ve perçin perçinlemesiz özel parçaları benimser. 500MM boğaz derin ve büyük dökme çelik entegre çerçeve ile donatılmıştır. Çeşitli sac parçaların bağlantısı için uygundur. Bu ekipman TOX perçinlemeyi benimsemiştir. Teknoloji, perçinlemeye gerek yok, delme yok, 1-4mm sac metal parçaların tek taraflı perçinlenmesi için perçinleme etkisi sağlam ve güvenilir. Ayrıca, yüzey kaplamasına zarar vermeden bir sandviç katmana da sahip olabilir. Farklı iş parçalarına göre iki noktada perçinlenebilir veya aynı anda perçinlenebilir.

Perçinsiz perçinleme makinesi, püskürtülmüş veya galvanizli sacın yüzeyi bağlı olsa bile teknolojiyi gerçekleştirir, çünkü püskürtme katmanı veya yüzeydeki kaplama aynı zamanda "akar" ve deforme olur, böylece yüzeye zarar vermeyecek ve etkilemeyecek levhanın korozyon direnci. Optimum kullanım için endüstriyel estetik ile mükemmel şekilde entegredir. Aynı zamanda, perçinsiz perçinleme makinesi, malzemenin soğuk ekstrüzyon deformasyonuna dayanarak, bir anlık yüksek basınçlı ekstrüzyon prosesi boyunca belirli bir gerilme ve kayma mukavemeti ile kenarsız, çapaksız, yırtılmaz bir hasar oluşturur. plaka kendisi. Stres konsantrasyonuna sahip olmayan noktalar, plakalar arasındaki “akışı” çok ilginç bir mozaik bağlantı oluşturur.

image003

Müşteri ihtiyaçları için uygun maliyetli ekipman sağladığından Suncenter'ın ilginç bir sıvı basıncı dönüştürme ve kontrol ekipmanı üreticisi olduğu görülebilir. Geçmişte dikkatlice düşünülen perçinsiz perçinleme makinesi, önceki perçinsiz perçinleme makinesine göre fiyat avantajına sahiptir, bu da pazardaki diğer markalarla daha rekabetçi olduğu anlamına gelir. Açıkçası, yüksek kaliteli, pahalı perçin içermeyen perçinleyicilerin geleneksel perçinsiz perçinleyicilerden ayrılmasının bir nedeni genel kalitedir.

Perçinsiz bir perçinleme makinesi, insanların paraya değer olduğunu hissetmesini sağlamalıdır ve Suncenter, ister işlevsel ister enerji verimli olsun, bunu yaptı. Ayrıca, Suncenter perçinsiz perçinleme makinesinin benzersiz pozisyonunun perçin gerektirmediği ve küçük metal işleme için mükemmel olan zımbalanması gerekmediği görülebilir.

Genel olarak, bu perçinsiz perçinleme makinesi, kullanıcıların önceki ekipmanlardan daha fazla ihtiyaçlarını anlayabilir. Müşterinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamayan yerler olsa da, yine de bazı teknik gelişmeler olacaktır. Yerleştirin, ancak perçinsiz perçinleme makinesinin işlevini en üst düzeye çıkarmayı gerçekten biliyorsanız, perçinsiz perçinleme makinesini perçinsiz seçmemenin bir nedeni yoktur.

image005

Bu kez, bu baskının perçin makinesi, perçinsiz perçinleme makinesinde bir “savaşçı” olduğunu kanıtlıyor! Görünüşünden veya işlevinden bağımsız olarak, Suncenter'in yeni çalışması perçinsiz perçinleme makinesi bize sürprizler getirdi. Ne düşünüyorsun?