Ana sayfa > Haberler > İçerik

Bu Mükemmel Su Soğutmalı Plakalı Basınçlı Kumlama Test Cihazı

Nov 22, 2019

Modern endüstriyel üretim sürecinde, otomasyon derecesi gittikçe daha da artmakta ve dijital ekran kontrolü su soğutmalı levha basınç patlaması patlatma test makinesinin uygulanması özellikle kapsamlıdır ve istikrarlı üretim ve optimizasyon kontrolünde önemli bir rol oynamaktadır.

Hepimizin bildiği gibi, çok çeşitli basınç patlama test makineleri vardır. Kullanıcıların, nispeten iyi bir maliyet performansı elde etmek için fiili çalışma koşullarına göre kendi kullanımları için uygun basınçlı patlama test makinesini seçmeleri gerekir. Belirli çalışma koşulları için basınç patlama test cihazı nasıl seçilir?

image001

Dongguan Suncenter dijital ekran kontrolünü, su soğutmalı levha basınç patlama test makinesini, yurtiçi ve yurtdışındaki sıvı kontrol vanalarının en büyük tedarikçilerinden biri olarak alın. Örneğin, Suncenter teknisyenleri, piyasada ve uzun yıllar boyunca yaygın olarak kullanılan su soğutmalı plaka basınçlı patlama test cihazı ile birleşti. Tecrübe, su soğutmalı plaka basıncı patlama test cihazının uygulamalarının temel işlevlerini ve özelliklerini tanıtmıştır.

Suncenter'ın teknik kadrosuna göre, bu basınç patlama test cihazı, ilgili muayene test standartları ve endüstri gerekliliklerine uygun olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir. Pnömatik bir destek pompası ile basınçlandırılır ve ekipmanın dengesini artırmak için bir voltaj regülatörü ile donatılmıştır. Ve güvenilirlik, aynı zamanda, basınç hızı, basınç dönüşümünün doğruluğunu, gelişmiş kontrol prensibini, iyi basınç tutma etkisi ve gerçek zamanlı otomatik basınç dengelemesini doğru bir şekilde kontrol edebilen frekans dönüşüm hızı düzenlemesini ve pnömatik oransal basınç geri besleme kontrolünü benimser.

image003

Bu dijital kontrol su soğutmalı plaka basıncı patlama testi makinesi, yeni enerji araçlarında ve lityum pilli elektrikli araçlarda su soğutmalı plakaların su basıncı ve basınçlı püskürtme testi için özel olarak tasarlanmıştır. Su soğutmalı plaka, lityum bataryalarda soğutma korumasında rol oynar, fakat bir kez Soğutucunun su soğutmalı plakadaki sızıntısı hesaplanamaz.

Bu dijital ekran kontrollü su soğutmalı plaka basıncı püskürtme test cihazı, basınç basıncı tutma süresi ayarına ve püskürtme basıncı basınç fonksiyonu fonksiyonuna sahiptir ve farklı özelliklerde su soğutmalı karton testi için uygun olan test kutusu gövdesini arttırır. Tanınmış bir sıvı teçhizatı üreticisi olarak Dongguan Suncenter, kullanıcılara profesyonel danışmanlık, tasarım, seçim ve kurulum için çok çeşitli endüstriyel sistem otomasyon çözümleri sağlayabilir.