Ana sayfa > Haberler > İçerik

Suncenter Ultra Yüksek Basınçlı Hidrolik Boru Genişletici Kullanımı Çok Kolay! Yüksek Verimlilik Hayal Gücünüzün Ötesinde!

Nov 18, 2019

Daha önce, Suncenter internette hidrolik boru genişletme ekipmanı hakkında bir çok şey görmüştü. Yorum alanında, Suncenter'da çok fazla kullanıcı olan Suncenter Ultra Yüksek Basınçlı Hidrolik Basınçlandırma Ekipmanı adından bahseden çok sayıda netizen gördüm. Genişletici tanınır.

Şu anda, şirketin hidrolik genleşme tüpü ekipmanları piyasada çok daha samimi ve daha popüler. Buradaki küçük seri, bu yüksek hızlı Suncenter ultra yüksek basınçlı hidrolik boru genişleticisini kapsamlı bir şekilde anlamanızı sağlar.

image001

Suncenter, ilk ultra yüksek basınçlı hidrolik boru genişletici olmayabilir, ancak kesinlikle ana pazara giren "süper yüksek hidrolik" kavramına en büyük katkıyı sağlamıştır. Boru genişletme pazarında, ultra yüksek basınçlı hidrolik boru genleşme ekipmanı sıkıntısı yoktur, ancak bu üreticiler, bazı büyük markalar tarafından piyasaya sürülen ultra yüksek basınçlı hidrolik boru genleşme ekipmanı bile, çok az, çünkü ürün kendisi ağırdır. Tasarım ve zahmetli çalışma, UHP hidrolik borusunu genişleten kötü bir izlenim bırakarak, genellikle günlük kullanım üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir.

Yeni sanayi çağına girdikten sonra, Suncenter tarafından başlatılan ultra yüksek basınçlı hidrolik basınçlandırma ekipmanı, hidrolik yağı, emülsiyon, su ve diğer medyayı elektriksiz olarak 6000 bara kadar basınçlandırmak için güç kaynağı olarak basınçlı hava kullanır. Yüksek basınçlı genleşme borusu işlemine çeşitli basınç ve püskürtme deney uygulamaları da uygulanabilir. Aynı anda çeşitli metal dirsekler ve bağlantılar hidrolik olarak oluşturulur. Boyutlandırma kalıbı ve hidrolik pres ile kenetlenirler ve Suncenter ultra yüksek basınçlı hidrolik basınçlandırma ekipmanı ile donatılmıştır. Hidrolik basınç, metal bükme borusunu bir seferde şekillendirilebilir, uygun ve hızlı hale getirir ve hidrolik pompalama istasyonunun kullanımından kaynaklanan gürültüyü önler, hacim büyüktür ve hacimli sabittir. Yaygın olarak kullanılan model, DLS-DGGD255 hidrolik güçlendiricidir.

image003

Ek olarak, Suncenter ultra yüksek basınçlı hidrolik boru genişletici üç parçadan, elektronik kontrol bölümü, hava tahrikli aşırı şarj sistemi, genleşme derzi ve elektronik kontrol Siemens PLC tarafından kontrol edilir. Gazla çalışan süperşarj sistemi, Suncenter yüksek basınç genişleticisi için iki sıvı süperşarj kullanıyor. Hızla yükseltilebilir ve 5 mm uzunluğunda ve 5 m uzunluğunda yükseltme süresi önceden belirlenen basınca on saniye içinde ulaşır. Düşük emek yoğunluğu ve yüksek üretim verimliliği özelliklerine sahiptir. Genleşme derzi kalitesi düzgün ve güvenilirdir; genleşme tüpü aracının eklemi kirletmez; genleşmeden sonra tüpün kalıntı gerilmesi düşüktür; Herhangi bir boru levha kalınlığının ısı eşanjörü tamamen genişletilebilir; hidrolik genleşme genleşme kalitesini sağlayabilir ve ısı eşanjörünü uzatabilir. Yaşam beklentisi ayrıca iş verimliliğini arttırır ve işçilik maliyetlerini düşürür. Isı eşanjörünün bakım ve kurulumunda, pnömatik ultra yüksek basınçlı hidrolik boru genişletici, uzun hidrolik inşaat genişletme problemini çözer ve bu da yüksek hidrolik boru genişleticisini bu şirketler arasında daha popüler hale getirir.

image005

Aslında, Suncenter UHV hidrolik boru genişleticileri, çok yüksek performansları ve mükemmel çalışma tecrübeleri nedeniyle popülerdir. Endüstri 4.0 döneminde, kullanıcıların yüksek performans ve yüksek kalitenin yanı sıra akıllı ve çevre dostu bir üretim tecrübesi peşinde olduklarını bilmeliyiz. Kararsız, Suncenter enerji verimliliği ve çevre koruma konusunda büyük bir avantaja sahip.

Dongguan Suncenter hidrolik boru genişletici üreticileri ağırlıklı olarak ultra yüksek basınçlı hidrolik boru genişletici, ultra yüksek basınçlı gaz-sıvı genleşme tüpü makinesi ile uğraşmaktadır, tüp genişletici 20 yıl yapan bir markadır. Endüstri 4.0 döneminde hazırız, ya siz?