Ana sayfa > Haberler > İçerik

Suncenter DGM03 Hava Pompası ve DGV02 Hava Pompası Sahip Olmaya Değer!

Nov 01, 2019

Dongguan Suncenter, on yıldan fazla bir süredir yolda. Sadece kalitenin gelişim konseptine bağlı kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların çeşitlendirilmiş ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün çeşitliliği yaratır. Aynı zamanda Dongguan Suncenter Akışkan Kontrol Ekipmanları Co, Ltd'nin gelişme eğilimi olmuştur. Sürekli çabaların yönü. Hava pompasılarının oluşturulması istisna değildir. DGM03 hava pompası ve DGV02 hava pompası, Dongguan Suncenter'ın kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamak için ürettiği iki üründür.

Öncelikle, DGM03 hava pompası, pompanın karşılıklı hareketini gerçekleştirmek için tek bir hava kontrollü dengesiz gaz dağıtım valfı kullanır. Hepsi alüminyum alaşımlı ve paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Tüm contalar yüksek kaliteli ürünler ithal edilmektedir. Hidrofor pompasının basıncı 10 bar'dır. Pompanın ömrünü sağlamak için, hava basıncının 8 kg'a eşit veya daha az olması önerilir. Pompa 100 mm'lik bir tahrik pistonu çapına sahiptir ve tek etkili bir pompadır. Tüm tek etkili pompa kafaları egzoz soğutmasıyla donatılmıştır.

image001(001)

DGV02 hava pompası, sürüş güç kaynağı olarak saf basınçlı hava, basınç kaynağı olarak gaz pompası ve basınçlı ortam olarak saf hava kullanır. Çıkış havası gaz basıncı, tahrik hava kaynağı basıncı ile orantılıdır. Tahrik hava kaynağının basıncını ayarlayarak, ilgili basınçlı hava gazı basıncı elde edilebilir. Tahrik hava kaynağı basıncı ve basınçlı hava gazı basıncı dengeye ulaştığında, pnömatik destek pompası basıncı durdurur ve çıkış havası gaz basıncı önceden ayarlanmış basınçta stabilize edilir. Bu nedenle, patlamaya dayanıklı, enerji tasarrufu, çevre koruma, ayarlanabilir çıkış basıncı, küçük boyutlu, hafif, basit kullanım, güvenilir performans ve geniş uygulama yelpazesi özelliklerine sahiptir.

image003(001)

Ek olarak, DGM03 hava pompası veya DGV02 hava pompası olup olmadığına bakılmaksızın, hava tüketimi esas olarak, tedarik edilen hava kaynağının basıncı durumunda, yardımcı pompanın tahrik silindiri pistonunun dakikadaki piston sayısı ile belirlenir. Rahatsız edicidir, Pompanın geri tepme sayısı, egzoz gazı basıncının büyük mü yoksa küçük mü olduğuna bağlıdır. Hava beslemesinin basıncı yüksüz egzoz için (denetlenecek büyük hacimli kabı şişirirken olduğu gibi) en yüksek değere ayarlandığında, pompanın en çok gaz tükettiği zamandır. Test kabındaki hava basıncı kademeli olarak arttıkça, pompanın pistonlu hızı yavaş yavaş azalır. Tahrik hava basıncı egzoz hava basıncı ile orantılı olana kadar, pompa çalışmayı durdurur ve hava tüketimi sıfıra eşittir. Cihazla donatılmış olan gaz pompasının maksimum gaz tüketimi 0.6m3 / dak. Geleneksel enflasyon durumuna göre, 0.6-1m3 / dak'lık bir deplasmana sahip bir hava kompresörü seçilebilir. Bu şekilde, farklı ürün serileri bile üretim ihtiyaçlarını karşılamak için ek hava kompresörlerine ihtiyaç duymaz ve bu da maliyetleri büyük ölçüde azaltır.

Suncenter, her zaman ürün kalitesinin pazarın temeli olduğuna ve ürünlerin mümkün olduğunca zengin ve çeşitli olduğuna inanır, böylece işletmeler pazarda daha büyük bir paya sahip olabilir ve daha ileri gidebilirler. Ve DGM03 hava pompası ve DGV02 hava pompası, bu ürüne değer!