Ana sayfa > Haberler > İçerik

Suncenter Toplu Tek Etkili / çift Etkili Gaz-Sıvı Booster Pompası Müşterinin Kabulünü Geçti

Jun 02, 2020

Dongguan Suncenter Akışkan Equipment Co, Ltd tek etkili / çift etkili gaz-sıvı pompası pompaları müşteri kabul geçti! Projeyi mümkün olan en kısa sürede tamamlamak için müşteriyle işbirliği yapmak için Suncenter, müşteri için fazla mesai yaptı ve sonunda sınırlı teslim tarihinden bir hafta önce kabul testini başarıyla tamamladı ve siteye teslim etti!

1

Bu tek etkili / çift etkili gaz-sıvı pompası pompası toplu, pompanın otomatik pistonlu hareketini gerçekleştirmek için tek hava kontrolü denge olmayan gaz dağıtım valfi kullanır, pompa gövdesi gazla çalışan parçalar işlemden sonra alüminyum alaşımdan, alüminyum alaşımlı parçalardan yapılmıştır siyah oksidasyon tedavisi ile, ürünün güzel görünmesini sağlamak ve asla pas. Sıvının malzemesinin bir kısmı farklı ortama göre karbon çelik veya paslanmaz çeliktir, pompanın sızdırmazlık parçalarının tamamı, pompanın performansını sağlamak için ithal yüksek kaliteli ürünlerdir. Bu seri tahrikli pistonun çapı 160 mm'dir.

2

Üretim sürecinde, Suncenter aktif olarak yenilikler yapar ve kendini müşterinin&# 39'un kullanım pozisyonuna ayarlar, ayarlanan nihai basınca ulaşıldığında, pompa otomatik olarak çalışmayı durdurur, enerji tüketimi olmadan uzun süreli basınç bakımı ve ortam basınç korunduğunda aşırı ısınma fenomeni üretmeyecek, üretim kapasitesini artıracak, güvenlik ve çevre koruma ve düşük iş yoğunluğu gereksinimlerini karşılayacaktır. Bu bağlamda, hidrolik basınç, ayarlanan hava basıncına pompanın basınç oranı ile çarpılır. Cihaz önceden belirlenmiş bir basınca ulaştığında, otomatik olarak çalışmayı durduracak ve basınç sızıntı nedeniyle düşene kadar basıncı koruyacaktır.

Önceden ayarlanmış bir basınca ulaşılana kadar cihaz otomatik olarak başlatılır ve çalışır. Müşterilerin özel gereksinimlerine göre, ilgili güç birimlerini sağlıyoruz. Aynı zamanda, orijinal süreç temelinde bir çok teknik yenilik yapıldı, çalışma basıncını, basit kurulum, güvenilir çalışma ve uygun bakımı kontrol etmek için tahrikli hava basıncını ayarlama özelliklerine sahiptir. Geliştirilmiş üretim süreci ve teknik standart sanayileşmede gösterilebilir ve yaygınlaştırılabilir.

3

Kabul sürecinde, müşteri Suncenter'ın tek etkili / çift etkili gaz-sıvı hidrofor pompalarını yüksek oranda tanıdı ve Suncenter'ın gelişmiş üretim ekipmanını takdir etti, ürün kalitesi standarda ve üretim kapasitesi, proses teknolojisi ve ekonomik tüm göstergeler kabul standardına ulaşır.

hava tahrikli hidrolik pompa

hava tahrikli sıvı pompası

hava ile çalışan sıvı pompaları

hava tahrikli su pompası

havalı hidrolik pompa

Muayenenin sonunda müşteri, Suncenter ürünlerinin işletmenin ekonomik faydalarını teşvik etmede, yüksek teknoloji üretim seviyesinin gelişimini desteklemede, bilimsel araştırma sonuçlarının dönüşümünü hızlandırmada, gelişmeyi teşvik etmede olumlu bir rol oynadığını kabul eder. yerel ekonominin, istihdamın artırılması ve işletmenin gelişmesinin teşvik edilmesi.


web sitesi: www.suncenter-cn.com

İletişim: Yönetici Yi

Whatsapp (Wechat): 008615019143208