Ana sayfa > Haberler > İçerik

Çok Yüksek Basınçlı ve Yüksek Saflıkta Gaz Hidroforunun Ortaya Çıkışı Yerli Teknolojideki Boşluğu Dolduruyor

Nov 26, 2019

Toplumun gelişmesi ve bilim ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte, ülke ekonomisine ve ulusal savunma alanına yüksek basınçlı ve ultra yüksek basınçlı gazların uygulanması gittikçe daha kapsamlı hale geldi. Havacılık, jeolojik araştırma, petrokimya, özel ekipman imalatı, fotoelektrik enstrümantasyon, dalış, yangınla mücadele ve ulusal ekonomideki diğer endüstriler; Ulusal savunma ve askeri alanlarda nükleer silahlar, füzeler, uçaklar, gemiler, tanklar, toplar ve çeşitli yeni konsept silahlar ve ekipmanlar Araştırma enstitüleri, laboratuvarlar ve diğer yerler çok sayıda yüksek saflıkta, yüksek basınçlı ve yüksek basınçlı gaz gerektirir . Bununla birlikte, gaz basıncı, özellikle de yüksek saflıktaki gazın basınçlanması, teknik zorluklar yaşamaktadır. Pistonlu güçlendiriciler, diyafram güçlendiriciler ve vidalı süper şarj cihazları gibi geleneksel olarak inşa edilmiş gaz güçlendiriciler yapıyla sınırlandırılmıştır. Yüksek saflıkta gaz için kullanılabilecek basınçlandırmanın sadece bir kısmı, küçük ebat, hafiflik ve esnek hareket gereksinimlerini elde etmek zordur. Aynı zamanda, konvansiyonel supercharger güç sağlamak için elektrik motoru kullanır, elektriksiz güç kaynağı yerine uygulanamaz ve yanıcı ve kolaydır. Patlama ve elektromanyetik parazit yüksek çevre ve ekipman gerektirir. Yukarıdaki sorunlara cevaben, sürekli çaba sarf ederek ve cesur inovasyonla, yüksek saflıkta gaz minyatürleştirme ekipmanının yurtiçi ve yurtdışındaki teknik boşluğunu doldurmak için son teknoloji minyatür bir yüksek saflıkta gaz pompalama basınçlı ekipmanı geliştirdik. .

image001

Yüksek saflıkta gaz-gaz güçlendirici ekipmanın minyatürleştirilmesi nedir?

Bağımsız olarak geliştirdiğimiz ve küçük alanlı bir piston ucu üretmek için geniş alanlı bir piston ucundaki düşük basınçlı bir gazla tahrik edilen yüksek basınçlı bir akışkan olan gaz güçlendirici pompayı ifade eder. Hava ve diğer gazları sıkıştırmak için kullanılabilir ve hava basıncı sürülerek çıkış havası basıncı kademesiz olarak ayarlanabilir. Görünüşünden bu yana, hayatın her kesiminden büyük memnuniyetle karşıladı.

image003

Minyatürize yüksek saflıkta gaz-gaz güçlendirici nerede?

Dongguan Suncenter tarafından üretilen gaz pompası, kaliteli ve mükemmel performans ile, çok güvenilirdir. Her ürün, daha iyi sızdırmazlık performansı sağlamak için Alman ithal sızdırmazlık halkasını benimser ve yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı malzemesi, gaz basıncına dayanabilecek kadardır. Yüz kereye kadar. Suncenter gaz pompası, güzel bir görünüme ve yüksek görünüme, sağlam bir yapıya, esnek açıklığa, güvenli ve gizli, yanmaz ve patlamaya karşı dayanıklıdır. Özellikle, Dongguan Suncenter, pnömatik gaz güçlendirici pompaların üretiminde kesinlikle sorumludur. Her ürün kontrol edilir ve titizlikle elenir. Kalite teste dayanabilir ve herkese teslim edileceği garanti edilir. Her ürün bir butiktir. Bu nedenle, Sai Sen'in gelişimi müşterilerimiz tarafından derinden sevildi!

Feragatname: İçeriğin bir kısmı İnternet'ten gelir ve telif hakkı asıl yazara aittir. Ancak, birçok yeniden basım nedeniyle, orijinal orijinal yazar onaylanamadı. Bu makalede kullanılan video, resim ve metin telif hakkı sorunlarını içeriyorsa, lütfen ilk kez bize bildirin. Telif hakkını sizin tarafınızdan verilen sertifika materyallerine göre onaylayacağız ve içeriği hemen sileceğiz! Bu makalenin içeriği asıl yazarın bakış açısıdır ve bu web sitesinin görüşlerini kabul ettiği ve gerçekliğinden sorumlu olduğu anlamına gelmez.

Suncenter resmi web sitesi: www.suncenter-cn.com

İletişim: Müdür Yi

Whatsapp (Wechat): 008615019143208