Ana sayfa > Haberler > İçerik

SUNCENTER Üç Set Hava Yükseltici Pompa Paralel, Piyasaya Başlayın

May 29, 2020

Genel olarak, piyasadaki hava destek pompaları, güç kaynağı olarak sıradan basınçlı hava kullanır, daha yüksek basınç oluşturmak için kendi kendine basınçlandırma yoluyla etkili bir şekilde 2-8kg basınçlı hava üretir ve maksimum 80MPA basınç elde edilebilir. Şu anda, Çin&# 39'un sıvı ekipman pazarındaki hızlı büyüme, sıvı ekipman şirketlerini piyasa rekabetçiliğini artırmak için ekipmanlarını güncellemeye ve yükseltmeye ve böylece büyük akışlarla daha fazla kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamaya teşvik etti. SUNCENTER üç paralel hava destek pompası devreye girdi.

1

Genel evsel sıvı ekipman üretim pazarı perspektifinden bakıldığında, hava pompası, daha fazla bağımsız ünite ve daha az komple set problemine sahiptir; daha genel modeller, özel gereksinimleri karşılamak için daha az ekipman, özel malzemeler, vb. Bu bağlamda, ekipman üreticileri öncelikle&# 39'u karşılamak için ekipmanın tasarımını optimize ederek, paralel olarak çalışan birden fazla hava güçlendiricisinin araştırma ve geliştirmesini güçlendirmelidir. ; büyük akışlara olan talebi arttırmak ve uygulama alanlarını genişletmek.

2

İkincisi, üretim süreci daha karmaşık ve akış talebi daha büyük olduğunda, tek bir hava basınç pompası çok fazla akış talebi taşıyamaz. Örneğin, sıradan bir hava destek pompasının (hava destek valfi olarak da bilinir) standart akış hızı dakikada 1200L'dir. Üç ünite paralel bağlandıktan sonra, akış hızı dakikada 3600L'dir, bu da müşterinin bir kutu tipi yapmasına yardımcı olabilir, bu işlemin kullanımı daha uygundur ve müşterilere daha mükemmel bir çözüm sunar.

3

Günümüzde akışkan ekipman imalat endüstrisi bir&"altın GG"; kalkınma dönemi, yani pazar rekabetinin daha da yoğunlaşacağı anlamına gelir. Bu nedenle, bu&"savaşı GG" yi kazanmak için, sıvı ekipman üreticilerinin ürünlerin düşük teknik içeriğini iyileştirmesi, ekipman teknolojisinin katma değerini arttırması ve üretim verimliliğini artırması gerekir. Aynı zamanda, teknolojik başarıların sanayileşmesini hızlandırmak için süper şarj ekipmanına paralel olarak birden fazla ürün geliştirin. Gerekli endüstrilere artan gelişme ivmesi enjekte etmek ve işletmelerin fırsatları yakalamasına yardımcı olmak!

hava amplifikatörü

hava yükseltici

hava pompası

hava yoğunlaştırıcı

hava basıncı yükseltici

web sitesi: www.suncenter-cn.com

İletişim: Yönetici Yi

Whatsapp (Wechat): 008615019143208