Ana sayfa > Haberler > İçerik

SUNCENTER Bütan ve Dimetil Eter'in Köpürmesi İçin Özel Basınçlı Ekipman Geliştirme İçin Öncelikli Seçimdir

May 09, 2020

Çin 0010010 # 39; Plastik endüstrisinin uzun bir gelişme geçmişi var ve ulusal ekonominin hızlı gelişimi ve endüstriyel üretim ihtiyaçları ile insanlar köpük ekipmanlarını gittikçe daha yaygın olarak kullandılar ve gereklilikler gittikçe artıyor.


Böyle bir ortam tarafından yönlendirilen SUNCENTER bütan ve dimetil etere adanmış patlamaya dayanıklı basınç taşıma ekipmanı büyük ilerleme kaydetmiştir. Geleneksel azot ve basınçlı hava bütan / dimetil eterin yerini güvenlik, çevre koruma ve yüksek maliyet performansı avantajlarıyla değiştirmiştir. Metil eter. Şu anda, bütan ve dimetil eter için özel patlamaya dayanıklı basınçlı taşıma ekipmanı da birçok yeni teknolojiyi ve yeni çözümü emdi, performansı büyük ölçüde geliştirildi ve pazarın yeni sevgilisi haline geldi ve uygulama alanı da daha da genişletildi.

1

Hepimizin bildiği gibi, Çin şimdi büyük bir sanayi ülkesi. Endüstrinin hızlı gelişimi, köpük ekipman endüstrisinin ilerlemesini büyük ölçüde teşvik etmiştir. Günümüzde yeni malzemeler gittikçe daha karmaşık hale gelmektedir ve yeni malzemelerin uygulanması için gereklilikler gittikçe artmaktadır. Bu sadece bir meydan okuma değil, aynı zamanda teknolojik düzeyde bir sıçrama için de bir fırsattır. SUNCENTER'ın özel köpük ekipmanı çeşitli alanlara genişletildi, örneğin: dinamik dimetil eter dolum pompası, patlamaya dayanıklı bütan destek pompası, patlamaya dayanıklı dimetil eter dolum pompası; pnömatik sıvılaştırılmış petrol gazı dolum pompası, R 22 Dolum pompaları, monoklorometan ve heptafloroetan dolum pompaları; pnömatik sıvılaştırılmış petrol gazı pompaları, pnömatik sıvılaştırılmış petrol gazı dağıtım pompaları, pnömatik sıvılaştırılmış petrol gazı destek pompaları; Plastik / EPE / PE köpük bütan / dimetil eter / R 22 basınç pompası; çakmak dolum pompası, çakmak şişirme pompası, çakmak kantitatif dolum makinası pompası; hafif şişirme uzaktan basınç dağıtım pompası, çakmak kantitatif dolum makinası uzaktan basınç dağıtım pompası; Hafif uzaktan basınç dağıtım pompası, şişirme pompası, sıvı pompası patlamaya dayanıklı ve anti- korozyon; çakmak şişirme uzaktan basınç dağıtım pompası, sıvı pompa ekipmanları patlamaya dayanıklı korozyona dayanıklı yüksek basınç ve böylece.


Yıllarca süren sıkı çalışmanın ardından, SUNCENTER sıvı ekipman imalatı sıfırdan mükemmelliğe ulaştı ve şimdi ön ekipman ölçeğine sahip ve köpük ekipman pazarının sonsuz potansiyelini ve güçlü gelişim trendini vurguladı. En son hükümet düzenlemelerine göre, ülke güvenliği kullanmak için artık çift ağızlı LPG tüplerini doldurmayacak ve satmayacak. Tek portlu bir gaz silindiri kullanılırsa, geleneksel azot veya basınçlı hava basıncı dağıtım yöntemi kullanılamaz. SUNCENTER firmamızın sadece pnömatik patlamaya dayanıklı bütan ve dimetil eter basınçlı dolum ve taşıma ekipmanları kullanılmaktadır ve daha çevre açısından verimlidir.

basınç test pompası

hava basıncı pompası

hidrolik pompa üzerinden hava

gaz pompası

pnömatik hidrolik pompa

hava pompası

havalı hidrolik pompa

hidrostatik basınç pompaları

oksijen pompası

doğal gaz pompası

Sadece pazar geliştirme trendini kavrayarak ve ürünleri optimize ederek hızlandırabiliriz. Yeni malzemeler ve ortaya çıkan modeller karşısında, köpük ekipman endüstrisindeki işletmeler, teknolojik yenilikleri aktif olarak güçlendirmeli, güvenlik ve çevre koruma, çok fonksiyonlu entegrasyon ve taşınabilir basitliğe doğru yürüyüş yapmalı ve piyasaya daha fazla rekabet gücü olan ürünler geliştirmeli ve endüstriyel gelişme. Güçlü sol kol ve sağ kol, ve bu da Dongguan SUNCENTER'ın ilerlemesinin yönü!


İnternet sitesi:www.suncenter-cn.com

İletişim: Yönetici Yi

Whatsapp (Wechat): 008615019143208