Ana sayfa > Haberler > İçerik

Suncenter'ın Siyah Teknolojisi Pnömatik Hidrolik Boru Genişletici, Ulusal Bir Ün Sahiptir

Nov 24, 2019

Pnömatik hidrolik boru genişletme makinesi fabrikada vazgeçilmez bir ekipmandır. Politikada gereksinimler var ve uygulamada gerçekten gerekli. Genleşme bağlantısı için özel bir hidrolik genleşme cihazıdır. Hidrolik genleşme teknolojisinin kullanımı düşük üretim maliyetine ve emeğe sahiptir. Işık gücü, kısa üretim döngüsü ve tek tip ve güvenilir genişleme kalitesinin avantajları, patron ve çalışanlara yüksek verimlilik sağlar. Ayrıca, enerji tasarrufu ve yüksek verimlilik özelliklerine sahiptir ve pazar ortamına uygun olarak temiz ve düzenli bir çalışma ortamının gereksinimlerini karşılar.

image001

Artık piyasada her çeşit boru genişletici, farklı fonksiyonlar vb. Var. Birçok insan nasıl seçileceğini bilmiyor. Bugün, Suncenter çok popüler bir ürün sundu - pnömatik hidrolik boru genişletici.

image003

Pnömatik hidrolik boru genişletici, Suncenter pnömatik hidrolik boru genişletici ve sıradan boru genişletici arasındaki fark nedir? Suncenter pnömatik hidrolik boru genişleticisinin özelliklerini açıklayalım:

1. Pnömatik hidrolik boru genişletici çıplak gözle görülebilir

Pnömatik hidrolik genleşme borusu, verimi% 95'in üzerine çıkarabilir. Pnömatik hidrolik boru genişletici, üç bölümden, elektrik kontrol bölümünden, hava tahrik basınçlandırma sisteminden ve genleşme derzinden oluşur. Elektronik kontrol, sensör dijital ekran kontrolünü kullanır. Gazla çalışan supercharging sistemi, iki Suncenter yüksek basınçlı sıvı supercharger kullanır. Hızla yükseltilebilir ve 25 mm çapında 5 mm'lik bir uzunluktaki yükseltme süresi, birkaç on saniye içinde önceden belirlenmiş bir basınca ulaşır. Supercharger konektörü, yüksek basınç hortumu, genişleme kafa kartı kovanı takım üç parça dahil olmak üzere.

2. Pnömatik hidrolik boru genişletici düşük başarısızlık oranı ile uzun süre stabil çalışır

Çeşitli pnömatik hidrolik boru genişleticilerin çalışma prensibi karmaşık değildir, ancak yüksek sıcaklık ve yüksek nemli ortamlarda uzun süre stabil bir şekilde nasıl çalışılacağı kilit teknolojidir. Yüksek kaliteli ve düşük kaliteli ürünler arasındaki performans farkı, minivanlar ve Mercedes-Benz arazi araçları için olduğundan daha büyük. Pnömatik hidrolik boru genişleticisini takmanın amacı, sorundan ziyade beladan kaçınmaktır. Ekipman arızası oranı yüksekse, üreticinin satış sonrası servisi devam etse bile, sık sık ekipman bakımı normal işler için çok fazla sorun yaratır.

3. makine genişleyen Yüksek verimli pnömatik hidrolik boru yaygın olarak kullanılır

Isı emici, çok sayıda ısı borusuna, bir tabana, bir ısı emici kanat düzeneğine ve bir dirseğe sahiptir. Isı borusu küçük bir kalınlığa ve çok sayıda ısı emici kanatçıklarına sahip olduğundan, bağlantı zahmetlidir ve ısı borusu ve ısı emici kanatları arasındaki boşluğun giderilmesi gerekmektedir (0,3 mm). -0.4mm) Gevşemeyi önlemek için bir girişim uyumu sağlanır. Tüp genişleticinin rolü budur. Petrokimya, elektrik enerjisi, kazan, nükleer enerji, soğutma vb. Alanlardaki ısı eşanjörlerinin imalatında yaygın olarak kullanılmaktadır, evsel eşanjör ekipmanlarının kalitesini ve üretim verimliliğini büyük ölçüde arttırmaktadır.