Ana sayfa > Haberler > İçerik

Suncenter Dioksit Gaz Güçlendirici Pompası: İyi İtibar Gerçekten İyi!

Dec 17, 2019

Dongguan Suncenter inanıyor: dioksit gazı pompası üreticileri, iyi bir üne gerçekten iyi! Şu anda, pazar karbon dioksit dolum makinesi (özel bir pnömatik pnömatik güçlendirici sistemi) için iyi bir üne sahiptir üreticileri Dongguan Suncenter tarafından üretilen dioksit gaz pompası (Dongguan Suncenter Fluid Control Equipment Co. karbon dioksit pompası) gaz pompası, CO2 pompası, vb.) Yüksek kalite, uygun fiyat, yüksek kalite ve fiyat oranı, yüksek görünüm, yerli müşterilerin lehine kazandı.

image001

Her şeyden önce, dioksit gaz pompası nedir?

Dioksit gazı pompası (gaz-sıvı pompası), pompanın otomatik ileri geri hareketini gerçekleştirmek için yerleşik bir tek gaz kontrolü iki yönlü dört yollu valfi benimser. Pompa gövdesi kısmı alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve alüminyum alaşım parçaları işlenmiştir. Oksidasyondan sonra, ürünün görünümünün güzel olmasını ve asla paslanmamasını sağlayan siyahtır.


İkincisi, Suncenter dioksit gazı takviye pompasının özellikleri nelerdir?

(1) Çalışma basıncı aralığı geniştir ve farklı pompa türleri kullanılarak farklı basınç bölgeleri elde edilebilir.

Giriş hava basıncı çıkış hava basıncını buna göre ayarlayın. Son derece yüksek basınç, sıvı 300Mpa, gaz 90Mpa

(2) Akış aralığı geniştir. Sadece 0.1Kg hava basıncına sahip tüm pompa tipleri için sorunsuz çalışabilir. Şu anda, minimum akış hızı elde edilir ve emme havası miktarı ayarlandıktan sonra farklı akış hızları elde edilebilir.

(3) Kolay kontrol, basit manuel kontrolden tam otomatik kontrole kadar.

(4) Otomatik yeniden başlatma, basınç koruma devresinin basıncının düşmesine neden olursa olsun, otomatik olarak yeniden başlayacak, kaçak basıncını destekleyecek ve devre basıncını sabit tutacaktır.

(5) Güvenli çalışma, gazla çalışan, ark ve kıvılcım yok, tehlikeli durumlarda kullanılabilir.

(6) Maksimum enerji tasarrufu% 70'e ulaşabilir, çünkü basıncı korumak herhangi bir enerji tüketmez.


Son olarak, Pisente II oksidasyon pompasının modelleri nelerdir?

Dongguan Suncenter Akışkan Kontrol Equipment Co, Ltd tarafından üretilen iki çeşit penumatic pompası vardır, biri sıvı karbon dioksit pompası ve diğeri gazlı karbon dioksit pompasıdır. Bunlar arasında, sıvı karbon dioksit yükseltici pompanın üç ana kategorisi DGM, DGG, DGGD vb. Başka bir gazlı karbon dioksit yükseltici pompa DGD, DGT, DGA vb.


Bunu gören herkesin Dongguan Suncenter dioksit gazı takviye pompası hakkında belirli bir anlayışı olduğunu düşünüyorum. Dongguan Suncenter Sıvı Kontrol Equipment Co, Ltd pnömatik ekipman sektöründe gelişmiştir. İtibar çok iyi. Ürünlerin itibarı ve satış hacmi her zaman hakim olmuştur. Pnömatik ekipman endüstrisinde liderdir. Fiyat yüksek ve müşteriler övgü dolu.