Ana sayfa > Haberler > İçerik

SUNCENTER DGD 25 Oksijen Güçlendirici, Piyasayı Kaliteli Kazanmada Israr Ediyor!

May 11, 2020

Dongguan Suncenter Sıvı Kontrol Ekipmanları Co, Ltd. akışkan basıncı dönüşüm ve kontrol ekipmanları konusunda uzmanlaşmış bir ortak girişim şirketidir. 0010010 nbsp; Uzun yıllardır sıvı kontrol ekipmanları araştırma ve geliştirme yapan deneyimli ve güçlü geliştirme yeteneği ile profesyonel ve teknik personel sayısı ve uzun vadeli piyasa eğitimi bir dizi bilimsel yönetim modeli oluşturmuştur. 0010010 nbsp; Farklı müşterilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli ürün türleri tasarlanmakta ve üretilmektedir. Ürün istikrarını daha da iyileştirmek ve maliyetleri azaltmak için özel ve standart üretim kullanılır. Üretilen DGD 25 oksijen yükseltici kalitesi garanti edilmektedir. Şirket, güvenilirlik, yenilik ve gelişme ile hayatta kalma ilkesine bağlı kalmaktadır, mükemmellik peşinde koşmakta, ürün kalitesini sürekli iyileştirmekte ve her müşteriye kaliteli ve mükemmel satış sonrası süreçle hizmet vermektedir.

2 (2)

DGD 25 oksijen süperşarjı 0010010 nbsp; güçlendirici 0010010 nbsp; Dongguan Suncenter'ın ana ürünlerinden biridir. Oksijenin yanıcı ve patlayıcı olduğu bilinmektedir, bu nedenle Dongguan Suncenter 0010010 nbsp tarafından üretilen tüm oksijen süperşarj güçlendirici 0010010 nbsp; 0010010 nbsp; yüksek sıcaklık ve paslanmaz ile tasarlanmıştır çelik malzemeler. Dongguan Suncenter 0010010 nbsp; tüm alüminyum alaşımından yapılmış {> 1} pompanın pistonlu hareketini elde etmek için tek hava kontrolü dengeli olmayan bir gaz dağıtım valfi kullanarak oksijen, oksijen yükseltici pompasının basınçlandırılmasında benzersiz bir deneyime sahiptir 0010010 nbsp; ve paslanmaz çelik, dayanıklı, pratik, güvenli ve patlamaya dayanıklı. Klima bobin testinde, valf sızdırmazlık testinde, basınçlı kap testinde yaygın olarak kullanılır; Gaz depolama tankında sürekli gaz ikmali; Hava basıncını artırmak için genel kompresör; Hava kontrol vanası pnömatik aktüatör, koordinat ölçüm cihazı, pnömatik işaretleme makinesi, CNC takım tezgahı sıkma cihazı yetersiz; Pnömatik demetleme makinesi, kod jet makinesi, silindir sıkıştırma kuvveti yetersizdir.

2 (1)

basınç test pompası

hava basıncı pompası

hidrolik pompa üzerinden hava

gaz pompası

pnömatik hidrolik pompa

hava pompası

havalı hidrolik pompa

hidrostatik basınç pompaları

oksijen pompası

doğal gaz pompası

Şirket, 0010010 quot; Doğru yolu takip etmek, küçük adımlar atmak ve her gün 0010010 quot; ilerleme felsefesine uygun olarak, yıllar süren aralıksız çabaların ardından, şirket oybirliğiyle takdir ve övgü kazandı. eski ve yeni müşteriler. Şirket tarafından üretilen ürünler sadece ülkede yaygın olarak değil, aynı zamanda yaygın olarak övüldü ve AB CE sertifikası üreticilerinin niteliğine sahiptir ve çoğunlukla Avrupa, Amerika ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir. Şirket, gelişmiş ürün tasarımı ve kalite güvenilirliği sayesinde sektörde belli bir ün kazanmıştır. Dongguan Suncenter 0010010 nbsp'yi seçmek, uygun maliyetli faydaları seçmek demektir!

0010010 nbsp;

İnternet sitesi:www.suncenter-cn.com

İletişim: Yönetici Yi

Whatsapp (Wechat): 008615019143208 & nbsp;