Ana sayfa > Haberler > İçerik

Küçük Hacim, Yüksek Basınç ve Yüksek Hız, Suncenter Azot Yağı Azot Dolum Cihazı Avantajlara Sahiptir

Dec 05, 2019

Yüksek basınçlı azot gazı yayı nispeten kesin otomotiv kalıplarında kullanılır. Çalışma ortamı olarak yüksek basınçlı azot içeren yeni bir elastik bileşen türüdür. Boyut olarak küçük, esneklikte büyük, uzun strokta, operasyonda kararlı, üretimde kesin ve uzun ömürlüdür (1 milyon kez). elastik eğri naziktir ve önceden sıkıştırılması gerekmez, vb. Metal yaylar, kauçuk ve hava yastıkları gibi geleneksel elastik bileşenler tarafından yapılan zor işleri vardır, kalıp tasarımını ve üretimini basitleştirir, kalıp montajını ve ayarını kolaylaştırır ve Kararlı ürün kalitesini sağlamak için kalıbın kullanım ömrünü uzatır, ayrıca çalışmaya katılmak için kalıbın bir parçası olarak azot yay sistemi olarak da tasarlanabilir, sistemde kolayca sabit basınç ve gecikme eylemi elde edebilir, bir Esnek özelliklere sahip en ideal elastik parçaların yeni nesil.

image001

Yüksek basınçlı azot gazı yayının üretim işleminde, azotun yüksek basınçlı odasına nispeten yüksek azot basıncı enjekte etmek için kullanılan azot yaylı azot dolu bir cihaz olan Suncenter'ın bir çekirdek ürününün kullanılması kaçınılmazdır. gazlı yay. Azot yay basıncı takviyesi için de kullanılabilir.

Dongguan Suncenter Taşınabilir Gaz Yaylı Şişirme Şişesi, küçük tonaj, küçük basınç, hijyenik ve kullanımı kolay, küçük tonaj, yüksek basınç ve rahat taşıma avantajlarına sahiptir. Çekirdeği, güçlendirici ünite olarak Pisente patentli “pnömatik yükseltici pompası” dır. Yaygın olarak kullanılan modeller DGA40 ve DGA25 azot hidrofor pompalarıdır. Sadece giriş bir azot silindiri ile bağlanır ve çıkış yüksek voltajlı bir şalter ile donatılmıştır. , yüksek basınç manometreleri vb. en yüksek basınç 320bar'a ulaşabilir.

image003

Cihaz elektriğe ihtiyaç duymaz, presleme hızı hızlıdır, çıkış basıncı yüksektir ve tüm makine 20kg'dan daha düşüktür, taşıması uygun. Suncenter SUNCENTER Nassert azot yayı azot doldurma ünitesi, gelişmiş sıvı kontrol teknolojisine dayanır ve üstün performans gösterir.

Endüstriyel olarak geliştirilen, yüksek verimli üretim ve yüksek kaliteli ürünlerde, çoğu kalıp şirketi, kalıp tasarımını ve üretimini basitleştirmek ve üretim verimliliğini artırmak için bir azot yaylı azot doldurma tertibatı başlatır.

image005

Suncenter'ın azot yayı azot doldurma cihazı, herkesin tercih ettiği bir çözümdür. Lütfen Bay Yi Whatsapp (Wechat) ile iletişime geçin: 008615019143208