Ana sayfa > Haberler > İçerik

Güvenilir ve Verimli, Suncenter Cıvata Ve Somun Perçinleme Makinesi Sıfır Kirlilik Sağlar

Dec 04, 2019

Güvenilir ve verimli Suncenter'ın cıvata ve somun perçinleme makinesi “sıfır kirlilik” sağlıyor

Perçinsiz bağlantı teknolojisi, malzemenin soğuk ekstrüzyon deformasyonuna dayanan bir anlık yüksek basınçlı işleme prosesiyle belirli bir gerilme mukavemeti ve kayma mukavemeti ile gerilmesiz konsantre iç mozaik daire oluşturmak için bir perçinleme makinesi ve özel bir eklem kalıbı kullanır plaka kendisi. Nokta, farklı kalınlıklarda iki veya daha fazla farklı malzeme katmanını bağlayabilirsiniz. Perçinsiz bağlantı teknolojisi, panelin yüzeyinde herhangi bir yüzey gerektirmez ve paneldeki eklem yüzeyindeki orijinal kaplama ve boya tabakası zarar görmez. Bağlantı işlemi oldukça otomatiktir ve aynı anda tek bir noktadan ya da birden fazla noktadan bağlanabilir. Bu teknoloji diğer geleneksel bağlantılardan daha güvenilir, daha güvenli ve daha otomatiktir!

Şubat 2019'da, Dongguan Suncenter Akışkan Kontrol Ekipmanları Co, Ltd, müşterilerin gerçek gereksinimlerine göre bir "süper derin boğaz" cıvata ve somun perçinleme makinesini özelleştirdi.

image001

Bu Suncenter süper derin boğaz cıvata somunu perçinleme makinesi 100cm boğaz derinliğine sahiptir ve nispeten büyük ürünlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. İş parçası cıvatalanır, vidalanır, somun, somun kolonu perçinlenir, çeşitli elektriksel kabuk işleme, şasi dolabı, Üretim ve diğer işlemler. Geleneksel kaynak veya metal levha çekme ve diğer işlemler yerine, özel perçin vidalarının, somunların kullanımı hızlı bir şekilde perçinlenebilir. Bu ekipman sadece hidrolik basınç, hızlı hız, yumuşak temas, yüksek verim ve kirlilik oluşturmayacak hava kaynağı olarak 8 bar'lık basınçlı havaya ihtiyaç duyar.

image003

Kendi kaynak avantajları ve mükemmel teknik ekibi ile Dongguan Suncenter Akışkan Kontrol Ekipmanı Co, Ltd sürekli olarak yeni ekipman geliştirmekte ve “istikrarlı, doğru ve hızlı” otomasyon ekipmanları üretmek için otomasyon teknolojisini kullanmaktadır ve bu sayede müşterilerin yüksek hassasiyetle işleme ve üretim yapmalarını sağlamaktadır. Kaliteli ürünler. Müşterilerin üretim verimliliğini arttırması ve üretim maliyetlerinden tasarruf etmesi.

Müşterilerden gelen talepler ne olursa olsun, Suncenter her zaman müşteri perspektifinden düşünür ve müşteri için fabrika işleme sorunlarını çözer. 20 yıllık işçilik ile Suncenter, geleceği yaratmak için sizinle birlikte çalışıyor!