Ana sayfa > Haberler > İçerik

Önerilen Altın Bir Ortak - Suncenter Soğutucu Hidrofor Pompası

Nov 03, 2019

Yoğun üretim atölyesinde bir Tayvan soğutucu hidrofor pompası sıcak güneş üzerinde çalışıyor ve ekipmanın verimli çalışması farklı bir senfoni ortaya çıkarıyor ve çalışma hattı işin sesini duymaya devam ediyor.

Bıçak üzerinde iyi çelik kullanılması gerektiği gibi, iyi ekipman da önemli pozisyonlarda olmalıdır. Soğutma endüstrisinde, Suncenter soğutucu pompası, "savaş alanına" gönderildi.

image001

Dongguan Sai Sen üreticileri soğutucu hidrofor pompası, tümü alüminyum alaşımlı ve paslanmaz çelikten yapılmış, pompa pistonlu hareket sağlamak için tek bir hava kontrollü dengesiz gaz dağıtım valfi kullanır ve tüm contalar, soğutma endüstrisinde verimlilik sağlayan yüksek kaliteli ürünler ithal edilir. . öncü.

Bu soğutucu hidrofor pompası, birinci sınıf Dongguan Suncenter'ın kalitesine dayanmaktadır, sürüş basıncı ≤ 10bar'dır, pompanın kullanım ömrünü uzatmak için <8bar, pompanın="" piston="" çapı="" 160mm'dir,="" soğutma="" endüstrisi=""> Tam pnömatik çalışması, güç kaynağı özelliklerine ihtiyaç duymadan, tam otomatik çalışmasını sağlayarak insan gücü tasarrufu sağladı. Bu, sadece soğutucu hidrofor pompasının kalitesini garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda yüksek kaliteli bir eşleşme durumu elde etmek ve yüksek verimli çalışma elde etmek için soğutucu gaz pompasının performans özelliklerini de kesinlikle kontrol eder!

image003

Soğutma endüstrisi uzun çalışma saatlerine ve yüksek iş yoğunluğuna sahiptir, bu sadece ekipman çalışma cihazının gücünü test etmekle kalmaz, aynı zamanda soğutucu süper şarj cihazının güvenilirliği için daha yüksek gereksinimlere de sahiptir. Hepimizin bildiği gibi bir şirketin çok fazla ekipmanı yönetmesi gerekir. Ekipmanın verimliliği ve güvenilirliğine ek olarak, en önemli şey enerji tüketimidir. Yukarıda bahsedildiği gibi, Suncenter soğutucu pompası sadece verimli değil, aynı zamanda pnömatik olarak çalıştırılmaktadır. Güç kaynağı olmadan başlatılabilir. Soğutma endüstrisinde gerçekten büyük bir “müjde”.

image005

Güvenilir, verimli ve akıllı, Dongguan Suncenter Fluid Control Equipment Co., Ltd.'nin soğutucu pompası için endüstriye adanmış ve birçok kullanıcının lehine kazandığı temel temeldir. Şimdi, Dongguan Suncenter, pompa ve vana endüstrisinde güçlü bir varlık haline geldi. Gelecekte, Dongguan Suncenter, geleceğin tadını çıkarmaya özel gücü ile daha fazla şirket için yeni bir seçenek haline gelecektir.