Ana sayfa > Haberler > İçerik

Bakım pompa

Feb 21, 2017

Santrifüj pompa boru ve ek yerleri-gevşek. Santrifüj pompa el ile döner, santrifüj pompa esnek olduğunu görmek. Rulman yağlama yağı vücutta katılmak, gözlemlemek yağ seviyesi yağ Merkezi satırında olmalı, petrol yerine veya takıma.

Motor, motor yönü doğru görüntüdür. Motorlar, pompa normal çalışma, olduğunda bağlı olarak basınç göstergesi ve yeterli basınç gösterilen, yavaş yavaş kapak açma ithalat ihracat vakum pompaları ve motor yükü kontrol edin.

Santrifüj Pompalar pompa en fazla enerji tasarrufu elde etmek için en yüksek verimlilikle çalışmasını sağlamak için plaka üzerinde belirtilen aralık içinde Başkan ve akış kontrol. Çalışan işlem pompa, sıcaklık taşıyan ortam sıcaklığı 35 C aşmamalıdır, maksimum sıcaklık 80 C. aşmamalıdır

Anormal sesler hemen bir santrifüj pompa nedenleri denetlenmesini durdurmak. Kullanmayı durdurmak istediğinizde, çek valf, basınç göstergesi ve motor durdurun.

100 saatlik yağ değişimi sonra ilk ay içinde tekrar yağ değişecek her 500 saat. Pervane pompa bezi, ambalaj paketleme Oda (damlar) normal damlayan sağlamak.

Fan bir santrifüj pompası ve su eksantrik egzersiz çalışmak için kullanılır. Önce başlayarak, pompa Muhafazası ve emiş boruları su ile doldurulması gerekir ve sonra motor, pompa fan başlatın ve tahrik mili su yapmak yüksek hız döndürme, santrifüj su hareketi, fan, salyangoz pompa casingand #39 dış kenarına doğru atıldı pompa; s akış pompa deşarj sistemi içine.