Ana sayfa > Haberler > İçerik

Basınç Test Cihazı

Sep 03, 2017

Basınç Test Cihazı Temel Bilgi.

Tip: Çelik Boru Test Cihazı

Maks kapasitesi: 4500 tona kadar

Yükleme Metodu: Karışık

Ekran: Dijital

Kontrol: Bilgisayar Kontrolü

Ağırlık: Teknoloji Teklifine Bağlıdır

Güç Kaynağı: 380V / 415V / 440V

Tasarım: Cutomersized

Boru Çapı: 3.5 "- 8"; 8 '' - 24 ''

Boru Uzunluğu: 6-18m

Teslim Süresi: 6-8 Ay

Ticari marka: HAO KUN

Şartname: 2800T

Menşei: Çin

Basınç Test Makinası Tanımı

Hidrostatik test makinesi (Φ 89mm-Φ 2540mm)

Tam hidrostatik çelik boru Hidrostatik Test Cihazı (Φ 89mm-Φ 2540mm), çelik boru basınç testi ve borudaki yükün ortadan kaldırılması için ana ürünlerimizden biridir.


Hidrostatik test makinamız, spiral kaynaklı borular için hidrostatik test, yüksek frekanslı düz dikişli kaynak boruları ve sıradan sıvı dağıtım boru hatları; Petrol ceketi boruları için yüksek basınçlı ve yüksek verimli hidrostatik test cihazı. Matkap sütunu ve yağ pompalama boruları; Yapı olarak, gruplandırılabilirler: Düşük besleme tipi olan ikiz kirişler, daha düşük besleme tipi olan ikiz kirişler, orta besleme tipi olan dört kiriş. Düşük besleme tipli ikiz kirişler, tüm hidrostatik test makinesi ürünlerimiz arasında en etkin modeldir.

Model 200T / D180, aynı anda 3 boru için basınç testi yapabilir, 120 PCS / saat'lik bir test hızı ile. Orta besleme tipi olan dört kirişin dikkate değer bir özelliği daha büyük bir kalibre borular için uygun olan daha yüksek basınç için bir test etme kabiliyetidir. Modelimiz 2800T / D2540 Tam Hidrolik Çelik Boru Hidrostatik Test Cihazı, Hindistan ve Malezya'ya ihraç edilerek çapları φ 406mm-φ 2540mm olan borular için 2800 ton test kapasitesine sahiptir.

Hidrostatik test makinesi ürünleri, Qingxian Shengli Petrol Çelik Boru Fabrikası, Zhejiang Jiuli Paslanmaz Çelik Boru Şirketi ve Jinzhou Grubu gibi birçok firmada faaliyete geçmiştir ve ileri teknolojiler ve güvenilir performans için müşterilerin lehine itibar ve tanıma sahibidir.