Ana sayfa > Haberler > İçerik

Pratik Yüksek Görev, SaiSite 2019 Basınç Düşürücü Akış Basınç Test Cihazı Açıldı

Dec 01, 2019

Mayıs 2019'da, Dongguan Suncenter Akışkan Kontrol Ekipmanları Co, Ltd başarıyla geliştirildi ve esas olarak azot basınç düşürücü, oksijen basınç regülatörü valf basınç testi, debimetre akış Testi kalibrasyonu, argon ve oksijen için kullanılan yeni bir basınç düşürücü akış basınç test tezgahı geliştirdi. Kaynak ekipmanındaki basınç ayar cihazları yaygın olarak kullanılır ve Dongguan Suncenter'ın yüksek görevinin hediyesidir.

image001

Dongguan Suncenter Akışkan Kontrol Ekipmanları Co, Ltd araştırma ve geliştirme çalışmaları başında teknik başarıların yüksek kalitede dönüşüm koyar. Sönümlendiricinin kullanımını büyük ölçüde iyileştiren, yılın başında yeni tipte bir basınç test cihazı piyasaya sürüldü.

Suncenter basınç göstergesi kalibrasyon tablosunun performans parametreleri aşağıdaki gibidir:

Model: SST-XY10

Test ortamı: basınçlı hava veya azot

Tahrik gazı kaynağı: basınçlı hava

Sürüş basıncı: 0.3-0.8MPa (müşteriye ait)

Basınç aralığı: 0-2.5MPa / 0-6MPa / 0-10Mpa / 0-25Mpa

Masa çapı: 150mm

Doğruluk: 0.1

Kurulum yöntemi: masa üstü kurulum, kurulum portu 1 / 2NPT

Hassas basınç göstergesi: dört

Hava tüketimi: 1800LN / dak

image003

Gelecekte, Dongguan Suncenter, yalnızca pnömatik ekipman endüstrisindeki liderden memnun kalmayacak, aynı zamanda akışkan makine alanını aktif bir şekilde keşfedecek ve komple ekipman setleri için pnömatik basınçlandırma ekipmanlarının kaliteli bir tedarikçisi haline gelecektir. Şirketimiz "dürüstlük, yenilikçilik, sürdürülebilir kalkınma" iş felsefesine bağlı kalmaktadır ve Çin'in entelektüel yaratımına yardımcı olmak için sürekli olarak daha fazla yüksek teknoloji ürünü ürünler üretmektedir.