Ana sayfa > Haberler > İçerik

Otomatik Basınç Ayarı ve Kontrolü için Basınç Sensörlü Pnömatik Basınçlandırma Sistemi

Dec 03, 2019

Pnömatik basınçlandırma sistemi, çekirdek olarak bir pnömatik hidrofor pompası ile donatılmış ve çeşitli yedek parçalarla donatılmış bir cihazdır. Fabrikalarda basınçlı havanın ikincil basınçlandırılmasında, azot ve hidrojen yüksek basınçlı reaktörlerin doldurulmasında ve diğer çeşitli ihtiyaçlarda yaygın olarak kullanılır. Yüksek basınçlı gaz vesilesiyle. Şu anda, Çin ekonomisinin hızla gelişmesiyle birlikte, pnömatik hidrofor sistemleri gibi sıvı kontrol ekipmanlarına olan talep ve gereksinimler artmaya devam etmekte ve bu da sektörde daha şiddetli rekabetin yaşanmasına yol açmaktadır.

image001

Sıkıştırılmış gaz, endüstriyel gaz ve sıvı sıvı konusunda uzmanlaşmış bir şirket olarak Dongguan Suncenter (bundan böyle "Suncenter" olarak anılacaktır), müşterilere voltajın düzenlenmesi için gerekli olan çeşitli akışkan ve gaz türlerini sağlamayı taahhüt etmiştir. Ekipman, tüm yaşam alanlarının katı gereksinimlerini karşılayabilen istikrarlı performans ve incelik avantajlarına sahiptir. Bu kez, basınç sensörlü bir pnömatik güçlendirici sistem tanıtıyoruz.

Pnömatik güçlendirme sistemi, tamamen otomatik olarak yapılan ve otomatik basınç ayarı için kullanılan bir basınç sensörüyle donatılmış paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Ek olarak, üç DGT60 yüksek basınç pompası, hızlı basınç bastırma için yüksek akış ve yüksek basınç çıktısı elde etmek üzere donatılmıştır.

image003

1. Yüksek kalite ve yüksek dayanıklılık: bazı endüstrilerdeki müşteriler güçlü asitlik ve güçlü alkaliliğe sahip olabilir, vb. Ve düşük kaliteli pnömatik basınçlandırma ekipmanı, malzeme ve diğer sorunlar nedeniyle asit ve alkali gibi özel koşullar altında normal olmayabilir. Kullanın, bu aynı zamanda kullanıcıların çok endişelendiği bir problem. Dongguan Suncenter'ın alüminyum alaşımlı pnömatik basınçlandırma sistemi ağı, asit direnci, alkali direnci, yüksek sıcaklık direnci ve yüksek aşınma direnci özelliklerine sahiptir, bu nedenle asit ve alkali koşulları altında birçok özel işletmede sıvı basıncı ve sıvı basıncı düzenlemesine uygulanabilir. .

2. Çeşitlilik Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılayın: Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre, Dongguan Suncenter müşterinin özel pnömatik basınçlandırma ekipmanını özelleştirebilir. Farklı artış oranları, farklı akış çıkışları ve farklı parçalar. Dongguan Suncenter Şirketi müşterilerine basınç testi, hidrolik basınç testi, basınç testi tezgahı, basınç testi, sızıntı testi, emniyet valfi testi, hava sızdırmazlığı testi ve vana testi için uygulanabilecek çeşitli yüksek kaliteli pnömatik supercharged ürünler sağlayabilir. , soğutucu akışkan infüzyonu, gaz kutuları, şişirilmiş aküler.

İnsan odaklı Müşterilerin ve işletmelerin iki yönlü olduğuna inanıyoruz: Dongguan Suncenter insan odaklı. İster denetim, ister ürün, satış sonrası servis veya toplam hizmet kalitesi ve üretim kapasitesi olsun, kar marjlarını iyileştirmek ve müşterilerimiz için maliyetleri azaltmak için çalışıyoruz.

image005

Dongguan Suncenter, uzun süredir müşteriler ve işletmeler arasındaki ilişkinin iki yönlü olduğuna inanıyor. Müşterileri ile uzun vadeli, güvenilir ve başarılı ilişkiler kurarak ve koruyarak, üretim ekipmanlarının ve hizmet geliştirmenin araştırılması ve geliştirilmesi sürecinde şirkete önemli bir ivme kazandıracaktır. . Müşterilerden gelen zamanında geri bildirim, yalnızca donanım yükseltmelerini teşvik etmekle kalmaz, aynı zamanda şirketlerin talebi karşılamasına yardımcı olur ve müşteriler daha iyi pnömatik güçlendirici donanım elde eder.

Suncenter resmi web sitesi: www.suncenter-cn.com

İletişim: Müdür Yi

Whatsapp (Wechat): 008615019143208