Ana sayfa > Haberler > İçerik

Karbondioksit Ekstraksiyonu İçin Pnömatik Yükseltici Pompayı Anlamanız İçin Bir Dakika

Dec 15, 2019

Pnömatik yükseltici pompa, Herkesin bu tür mekanik ürünlere aşina olduğuna ve birçok alanda pnömatik yükseltici pompa kullandığına inanıyorum ve bugünün kahramanı pnömatik yükseltici pompalardan biri - "karbondioksit" Pnömatik yükseltici pompa "sıvı bir karbondioksittir sıvı karbon dioksit yükseltici pompa nedir? Aslında, bu sıvı karbon dioksit yükseltici pompa çeşitli bitki özleri, malzeme köpürme ve karbon dioksit yangın söndürücü dolum karbondioksit süperkritik ekstraksiyon için popüler bir sıvı kontrol cihazıdır.

image001

Sıvı karbon dioksit yükseltici pompa diyagramı


image003

Sıvı karbon dioksit yükseltici pompa kullanım site haritası


Karbondioksit ekstraksiyonu genellikle biyofarmasötiklerde, deneysel araştırmalarda kullanılır ve bu "karbondioksit ekstraksiyonu" pnömatik destek pompası, karbondioksiti bitkilerdeki çeşitli elementleri ayrıştırmak için kullanılan süper kritik bir duruma basınçlandırmak için sıvı karbon dioksit için özel bir pompa kullanarak çalışır . Ekstraksiyon için. Yaygın olarak kullanılan modeller DGGD40, DGGD100 ve diğer özel karbondioksit pompalarıdır.


Özetle, "karbondioksit ekstraksiyonu" pnömatik pompası, Dongguan Suncenter tarafından "karbondioksit ekstraksiyonu" endüstrisi için geliştirilmiş özel bir pnömatik pompasıdır. Pnömatik yükseltici pompaların hızı tüm dünyaya yayılmış olsa da, spesifik alt bölümler de vardır. Kendi çalışma koşullarınızı anladığınızdan emin olun.

Suncenter resmi web sitesi: www.suncenter-cn.com

İletişim: Yönetici Yi

Whatsapp (Wechat): 008615019143208