Ana sayfa > Haberler > İçerik

AMAN TANRIM! Suncenter'ın 5 Kez Tek Kafa Hava Yükseltici Pompası DGV Harika! Bu o!

Nov 02, 2019

Piyasada çok fazla hava pompası var. Suncenter tercih neden? Bugün DESV DGV05 hava pompası seçmek için sekiz nedenlerden bahsedeceğiz!

image001

1. Hafif ve esnek, özel çalışma koşulları da ücretsizdir. Suncenter'ın kompakt gövdesi, büyük çıkış akışı, uzun ömürlü ve bakımı kolay, özellikle büyük çaplı silindirler için uygun, ancak çıkış sağlanmalıdır.

2. Uygulanabilirlik güçlüdür ve çalışma ortamı daha çeşitlidir. Hava basıncını, pnömatik kontrol valfi pnömatik aktüatörü, üç koordinat ölçüm cihazı, pnömatik markalama makinesi, CNC takım tezgahı sıkma cihazı, pnömatik balya makinesi, mürekkep püskürtmeli yazıcı, silindir sıkma kuvveti ve diğer yerlerde vb. İyileştirmek için sıradan kompresörlere uygulanabilir ... Suncenter DGV05 hava pompası, kolayca kullanabilir.

3. Güçlü performans, üstün performans ve yüksek verimlilik. Çıkış basıncı, çalışma odasının gaz tankının çıkışındaki basınç düşürme valfı vasıtasıyla izin verdiği basınç aralığına ayarlanabilir. Çıkış basıncı 40 bara ulaşabilir, güç büyük, hız hızlı ve performans üstündür.

4. Enerji tasarrufu ve düşük karbonlu, yeşil yapı daha çevrecidir. Hiçbir güç kaynağı, kurulumu kolay, enerji tasarrufu ve daha çevre dostu! Ayrıca, yüksek basınçlı kompresör ile karşılaştırıldığında, gürültü düşüktür ve girdi maliyeti düşüktür.

5. Emek yerine, operasyon daha güvenlidir. Ark ve kıvılcım olmadan gazla beslenir ve tehlikeli durumlar için de uygundur.

6. Zaman ve verimlilikten tasarruf edin ve basıncı otomatik olarak koruyun. Basınç koruma devresinin basıncı düştüğünde, gaz-sıvı hidrofor pompası, sızıntı basıncını otomatik olarak doldurmaya başlar ve devre basıncını sabit tutar.

7. Bir makine çok yönlüdür ve çoklu gaz basıncı için uygundur. Pompanın tahrik kaynağı olarak basınçlı hava, azot vb. Kullanılabilir ve çeşitli çalışma koşullarıyla kolayca başa çıkabilir!

8. Makul tasarım ve uygun bakım. Alüminyum alaşımından yapılmıştır ve alüminyum alaşımlı parçalar Suncenter DGV05 hava pompası pompasının görünümünü ve paslanmasını sağlayan siyah renkte okside edilir ve bakımı çok uygundur!

Centennial DGV05 hava pompası için sekiz neden gördünüz mü? Baştan çıkardın mı?