Ana sayfa > Haberler > İçerik

Hidrolik Basınç Testi Pompa / Basınç Test Pompası

Jul 11, 2017


Ürün ayrıntısı

Temel bilgi

  • Basınç Ortamı: Su

  • HS Kodu: 8413502090

Ürün Açıklaması

Hidrostatik test pompası / hidro test pompası

Model 2D-SY (6.3-80 MPa) elektrikli hidrolik test pompası, Makine-Yapı Endüstrisi Bakanlığı Genel Makine Araştırma Enstitüsünün Hidrolik Test Pompası için Ortak Tasarım Grubu tarafından geliştirilen güncel seri ürünümüzdür. Yüksek seviyede "Mekanizasyon, Elektrifikasyon ve Otomasyon", uzun servis ömrü, istikrarlı performans, esneklik ve eski ürünlerden zevk alan hafif özelliklere sahiptir. Dahası, seri bir ürünün kapsamlı göstergelerinin gereksinimi karşılayabilmesi, çeşitli performansların güvenli ve kolay kullanım ve güç tasarrufuyla daha kararlı ve güvenilir hale gelmesi için bir tahrik ünitesi ve çapraz benzeri konvertör eklenmiştir. Yapısında kapalı bir su deposu kullanılmaktadır, böylece tüm ünitenin yüksekliği düşürülür ve daha kompakt ve çekici hale getirilir.

Uygulama

Model 2D-SY (6.3-80 MPa) elektrikli hidrolik test pompası esas olarak çeşitli basınçlı kaplar, oksijen silindiri, boru, valf ve buhar kazanları için hidrostatik testlerde kullanılır. Laboratuardaki sıvıların işlenmesi ve yüksek basınç kaynağı olan yeni teknolojide bir cihazdır.

Cihaz, özel olarak temiz su ve emülsiyon 5-60 ° C arasında yağ ile ve çalışma ortamı olarak 45 mm2 / s'den fazla olmayan akışmazlık yağıyla tasarlanmıştır. Ortam sıcaklığı 5-60 ° C'dir.

? Şimdi İletişim