Ana sayfa > Haberler > İçerik

İyi Kalite Özelleştirilebilir, Suncenter'ın Büyük Akış Azot Basınçlandırma Ekipmanı İyi Alındı

Oct 14, 2020

Söylendiği gibi:" Bıçak bileme ve yanlışlıkla odun kesmeme" iyi aletler çoğu zaman yarı çabayla iki kat daha fazla sonuç alabilir. Dongguan Suncenter Fluid Control Equipment Co., Ltd. gerçeği çok iyi anlıyor ve şirket,&# 39 şirketinin sert gücünü oluşturmak için ilgili üretim ekipmanlarını aktif olarak tanıtıyor. Örnek olarak nitrojen basınçlandırma ekipmanını ele alalım. Dongguan Suncenter basınçlandırma valfi, üretiminde profesyonel CNC takım tezgahlarını benimser, bu da işçiliğini dışarıda güzel ve içte pürüzsüz ve ince kılar, bu da ürünün hizmet ömrünü etkili bir şekilde artırır.

7(001)

Kısa süre önce Özbekistan'daki bir müşteri Dongguan Suncenter ile temasa geçti ve Dongguan Suncenter ile tesisinin teknik sorun noktalarını paylaştı. Müşterilerin zor ve acı verici noktaları mümkün olan en kısa sürede çözmelerine yardımcı olmak için, Suncenter'ın kıdemli teknik mühendisi olan teknisyen Zheng, iletişimden sonra müşteriler için eksiksiz bir fabrika nitrojen güçlendirici ve stabilizatör çözümleri setini mümkün olan en kısa sürede özelleştirdi. Özbekistan tarafından övüldü.

8(001)

Nitrojen destek ekipmanının özü, aynı zamanda bir nitrojen destek pompası ve bir nitrojen destek valfi olarak da bilinen bir nitrojen güçlendiricidir. Azotu artırmak için bir makinedir. Pnömatik hidrofor pompaları kategorisine aittir ve pistonlu ürünlere aittir. Tip pnömatik hidrofor pompası, dalgıç pompadan farklı olarak, pnömatik pistonlu yükseltici olarak sınıflandırılır.

Özelleştirilmiş yüksek akışlı nitrojen booster ekipmanının çalışma prensibi, büyük pistonun küçük kuvveti aracılığıyla küçük piston tarafından üretilen yüksek basınçlı nitrojeni çıkarmak için alan oranının oluşturduğu basınç farkını kullanmaktır. Yüksek basınç tarafındaki nitrojen, çıkışını kontrol etmek için yüksek basınç çek valfinin yönü tarafından kontrol edilir.

Bu işbirliği ile Dongguan Suncenter, Özbekistan müşterileri tarafından büyük beğeni topladı. Dongguan Suncenter gelecekte de çok çalışmaya, müşteri odaklı çalışmaya, gücünü geliştirmeye ve güçlendirmeye devam edecek ve satış öncesi, orta satış ve satış sonrası hizmetleri vermeye devam edecektir. Yerli sıvı kontrol endüstrisinin gelişiminin önünde uzun bir yol var. Dongguan Suncenter, makine ve teçhizat üretim seviyesini iyileştirme ve dünyadaki gelişmiş ülkelerle aradaki farkı daraltma misyonuyla, yeni ürünler geliştirmeye ve sektörde öncü olmak için aralıksız çaba göstermeye devam edecek!

web sitesi: www.suncenter-cn.com

İletişim: Yönetici Yi

Whatsapp (Wechat): 008615019143208