Ana sayfa > Haberler > İçerik

İleriye Gitmek Üzere, Suncenter Çift Kafalı Gaz Hidrofor Pompası, Pompa Ve Vana Endüstrisine Yeni Bir Canlılık Getiriyor

Nov 02, 2019

Reform çağına girip açıldığından beri Çin, bilim ve teknolojinin gelişmesini şiddetle teşvik etti, girişimleri cesur yenilikler yapmaya teşvik etti ve yaşamın her kesiminde büyük atılımlar yaptı. Ulusal ekonomi, dünya ekonomisindeki en üst sıralarda yer alarak, düzenli ve hızlı bir şekilde gelişti. Ulusal inovasyonun ve bilim ve teknolojinin gelişiminin hızını takiben, giderek daha fazla girişimci bağımsız inovasyon ordusuna katıldı ve bilimsel ve teknolojik inovasyon ve gelişme yoluna başladı. Bu aynı zamanda pompa ve valf endüstrisindeki lideri de içerir - Dongguan Suncenter Akışkan Kontrol Ekipmanı Co, Ltd, güçlü gücüyle güçlü bir şekilde bilimsel araştırmalara yatırım yapıyor, bilim ve teknoloji inovasyonunu kurumsal gelişimde yeni bir bölüm yazmak için bir silah olarak kullanıyor .

image001

Örneğin, şu anda pazarda yeri olan DGD15 çift kafalı gaz pompası, Suncenter'ın sıcak satış ürünlerinden biridir. Bu çift kafalı gaz pompası, güç kaynağı olarak basınçlı hava kullanır. Hidrofor pompası alüminyum alaşımlı ve paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Tahrik pistonunun çapı 160 mm'dir, tahrik havası basıncı 8bra'ya eşit veya daha azdır ve maksimum basınç 80mpa'ya yükseltilebilir. Egzoz soğutmasında, bu çift kafalı gaz pompası için ilk vurgulanan ek bir soğutma sistemi gerekmez.

image003

Bu çift kafalı gaz güçlendirici pompanın ikinci büyük yeniliği, çok amaçlı fonksiyona yansır. Gaz pompası ile karşılaştırıldığında, DGD15 çift kafalı gaz pompası, daha basit ve daha kompakt bir yapıya sahiptir. Valf boruları, yüksek basınçlı kaplar ve bağlantı parçaları, silindir doldurma testi ve hava sızdırmazlığı gibi basınçlı boru ekipmanlarının basınç testi için özellikle uygundur. Test, hava geçirmezlik testi, patlama basıncı testi vb. Okullarda, araştırma ve teftiş bölümlerinde test araçları için de kullanılabilir. Makine aynı zamanda üç koordinat ölçüm makinesinde, kablo köpürme, lazer markalama makinesi, CNC işleme merkezi, argon ark kaynak makinesi, karbondioksit koruma kaynak makinesi, bira paketleme ekipmanları, gaz kontrol vanası, bira fabrikası malt oksijenasyonunda kullanılabilir. Çeşitli yüksek hassasiyetli pnömatik ekipman ve hava sızdırmazlık testi makineleri gibi ekipmanlar basınçlı koşullar gerektirir.

image005

Ek olarak, üçüncü parlak nokta daha çeşitli uygulama ortamlarına yansır. Yükseltmeden sonra, Dongguan Suncenter'dan gelen bu çift kafalı gaz pompası, hava, oksijen (O2), azot (N2), hidrojen (H2), helyum (He), helyum (Ne), argon'u sıkıştırabilir. (Ar), doğal gaz, gaz karbon dioksit (CO2), karbon monoksit (CO), azot oksit (N2O), ağır hidrojen (D2), soğutucu maddeler, yangın söndürme maddeleri, metan propan ve diğer alkan gazlar, hastane solunum gazları (N2) + O2) Farklı müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kükürt heksaflorür gazı (SF6) etilen (C2H4), atıl gaz vb.

Dongguan Suncenter, ülkenin teknolojik yeniliklere verdiği güçlü desteğin ilkesini takip ediyor, adım adım, sektördeki pompa ve vana endüstrisi, pompa ve vana endüstrisindeki yeni yüksek seviyeyi sürekli yeniliyor, ayrıca müşterilere daha etkili gaz pompası sağlamakta. Büyük endüstrilerin gelişimi yeni bir canlılık enjekte etti.