Ana sayfa > Haberler > İçerik

Atölyedeki Hava Basınçlandırması İçin, Lütfen Suncenter Pnömatik Hava Pompasını Kullanın!

Nov 01, 2019

Hava pompası nedir? Hava takviyesi için neden bir hava pompası gerekli?

Aslında, piston güçlendiricileri, diyafram güçlendiricileri ve vidalı güçlendiriciler gibi hava basıncı sağlayabilen birçok cihaz vardır. Bununla birlikte, yapısal kısıtlamalar nedeniyle, sadece yüksek saflıktaki gazların süperşarjı için kullanılabilirler. Küçük boyut, hafif ve esnek hareket gereksinimlerini elde etmek zordur. Aynı zamanda, geleneksel supercharger güç sağlamak için elektrik motoru kullanır ve yanıcılık, patlama ve elektromanyetik girişim için yüksek gereksinimleri olan güç kaynağı olmayan yerlere ve ortamlara ve ekipmanlara uygulanamaz. Bu nedenle, Suncenter, atölyenin hava basıncının "pnömatik" bir hava pompası kullanmanın en iyisi olduğuna inanıyor.

Peki, pnömatik hava pompası, atölyedeki gaz kaynağının basınçlandırılmasında ne gibi avantajlara sahiptir? Suncenter tarafından neden bu kadar şiddetle tavsiye ediliyor? Her şeyden önce, tesis içindeki belirli bir ekipmanın yüksek basınç ihtiyacını telafi etmek için tesisin yerel basınç artışını artırabilir. İkincisi, Suncenter hava pompası ile, hava kompresörü almaya gerek yoktur. Hava kompresörü daha fazladır Hava pompası, daha pahalı ve daha pahalı ekipmandır. Hava pompasıların ortaya çıkışı, hava kompresörlerinin yetersizliğini telafi eder. Üçüncüsü, pnömatik hava pompası, yerel güçlendirme konusunda benzersiz bir avantaja sahiptir; Dördüncüsü, hava pompası bizim sadece hava basınçlandırmasını gerçekleştiremez, aynı zamanda fiziksel köpük, hava sızdırmazlık testi, basınç testi, vb. Gibi katman uygulamalarına da ihtiyaç duymaz, özellikle doğrudan Suncenter Zhaogong (13751350057) olarak adlandırılabilir. Tek tek tanıtılmadı.

image001(001)

Son olarak, Suncenter hava yükseltme pompasının üstünlüğü nerededir?

Avantaj 1: Suncenter pnömatik hava pompası, pnömatik olarak tasarlanmıştır ve avantajları, elektrikli ekipmanlara kıyasla özellikle göze çarpmaktadır. Örneğin, hafif, küçük boyutlu, taşıması kolay; basit yapısı, bakımı kolay; aşırı yüklenme ve aşırı ısınma, maksimum basınç, kendi kendini dengeleme, çalışmayı durdurma, basınç düşmesi ve zamanında basınç yok; kıvılcım, ark, herhangi bir yanıcı patlama olayı için kullanılabilir

Avantaj 2: Pnömatik hava pompası pompası gövdesi entegre ayrılabilir yapıyı benimser: sonraki yağlama ve bakım için uygundur. Dahili ithal Alman conta bileziği, gaz akışkanının gçlendirilmesini ve düzenlenmesini sağlar!

Avantaj 3: Bakım maliyetlerinden tasarruf: SACENTER pnömatik hava pompası sisteminin boyutu normal hidrofor vanasının 1 / 4'ü kadardır ve ağırlık 1 / 5'dir ve tüm makinenin boyutu önemli ölçüde azaltılmıştır. Bu nedenle, her bir bakım için gereken yağlama yağı, normal basınç arttırıcı valfin yaklaşık% 50'sidir ve bakım maliyeti büyük ölçüde korunur.

image003(001)

Müşterinin atölyesinde üretim maliyetlerini düşürürken, enerji tasarrufu sağlayabilecek ve emisyonları azaltabilecek böyle bir atölye hava-enerji artırma cihazının herkesin hoşuna gideceğini düşünüyorum.