Ana sayfa > Haberler > İçerik

Yenilikçi Gelişimin İzinde, Suncenter DGV02-2 Paralel Hava Yükseltici Ekipman Geldi

Jun 08, 2020

Zaman ilerliyor, teknoloji gelişiyor, hava yükseltici ekipman teknolojisi olgun bir aşamadan modern bir döneme geçti ve kapsamlı teknik seviye yeni bir seviyeye atladı, böylece insanlar yepyeni bir hava yükseltici ekipman endüstrisi gördü. Teknolojik ilerlemenin hızlı gelişimi ile Dongguan Suncenter'daki DGV02-2 paralel hava yükseltici ekipman ortaya çıktı, iş verimliliği, üretim kalitesi, çevre koruma, çalışma performansı ve otomasyon derecesinde pek çok açıdan kıyaslanamaz ve hareket ediyor ileri zeka yönünde ileri.

1

Bilim ve teknoloji araştırma seviyesinin sürekli gelişmesiyle, hava yükseltici ekipmanların çalışma teorisi sürekli olarak yenilik yapmaktadır. Çalışma prensibi, hava, oksijen, azot, argon, helyum vb. Basınçlandırmak için güç olarak basınçlı hava kullanmaktır, basınçlandırma oranının iki türü vardır: 2: 1 ve 5: 1 (basınçlı ortama iki veya beş kez basınç verebilir ). Cihaz, basınçlı boru hattında seri olarak bağlanan bağımsız bir basınçlandırma ünitesidir, hızlı basınçlandırma hızı, uzun servis ömrü, kararlı basınç, büyük akış, basit kullanım, uygun bakım ve güvenli kullanım ile karakterizedir.

Azot, oksijen, argon, helyum, karbondioksit vb. İçin, makine farklı süper şarj cihazları ve süper şarjlı tahrikli bir oda ve izolasyon odası arasındaki basınçlı bir oda seçimi gibi özel boru hatları ve bileşenleri kullanacaktır, basınçlı gazı önleyebilir ve basınçlı hava karıştırma, basınçlı gaz kirliliği kaçının. Tek hava kontrolü denge olmayan gaz dağıtım valfi, pompanın pistonlu hareketini gerçekleştirmek için kullanılır, basınçlandırma akış hızını artırmak ve tüm hidrofor sisteminin stabilitesini ve güvenilirliğini artırmak için birden fazla pompa paralel olarak birleştirilir, belirli veya daha fazla pompa olabilir herhangi bir zamanda başlatılabilir veya durdurulabilir. Bu çalışma prensibi yeniliği daha fazla müşterinin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilir.

2

Suncenter'ın DGV02-2 paralel hava yükseltici ekipmanı ayrıca insanlara dayalı basitleştirilmiş operasyonu da içerir, operasyon için uygun olan insan-makine güvenliği ve çalışma konforunu iyileştirmek için hava yükseltici ekipman ve manuel ekipman arasındaki koordinasyona odaklanır. ve çalışanların teknik bakımı. Yüksek basınçlı hava kompresörü sistemi ve yüksek basınçlı kompresör ile karşılaştırıldığında, bu paralel hava yükseltici ekipman düşük gürültüye ve düşük giriş maliyetine sahiptir, ayarlanan basınca ulaşıldığında ek enerji tüketilmez, bu nedenle enerji tüketimi küçüktür, sadece enerji tasarrufu sağlar, aynı zamanda üretim verimliliğini artırır.

Bu nedenle, bu ürün kesme makinesinin hava kaynak basıncını ayarlamak için çok uygundur, kesme makinesinin hava kaynak basıncını artırabilir ve normal kullanım basıncında stabilize edebilir, hava kaynağı girişine monte edilebilir. kesme makinesi. Makine ayrıca üç koordinat ölçüm makinesi, lazer markalama makinesi, CNC işleme merkezi, argon ark kaynak makinesi, karbon dioksit koruma kaynak makinesi, bira paketleme ekipmanları, bira hava kontrol vanası, bira malt oksijenasyon ekipmanları, hava sızdırmazlık test makinesi ve diğer yüksek hassasiyetli pnömatik ekipman basınçlandırma durumlarına ihtiyaç duyar.

Gelişmekte olan bir toplum, ilerici bir Suncenter, bu DGV02-2 paralel hava yükseltici ekipmanı beğendiniz mi?

yüksek basınçlı hava yükseltici

yüksek basınçlı hava pompası

yüksek basınç pompası

yüksek basınçlı gaz güçlendirici

yüksek basınçlı gaz pompası

web sitesi: www.suncenter-cn.com

İletişim: Yönetici Yi

Whatsapp (Wechat): 008615019143208