Ana sayfa > Haberler > İçerik

Pnömatik Yükseltici Pompada Savaşçı - Suncenter Sıvı Karbondioksit Hidrofor Pompası

Dec 02, 2019

Pnömatik pompası üzerinde "Fighter" - Suncenter sıvı karbondioksit pompası


"İsteğiniz, benim arayışım" her zaman Dongguan Suncenter halkının çabalarının yönü olmuştur. Bu yönüyle Dongguan Suncenter'ın pazarın artan çeşitlilikteki ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli yenilik yapması ve mükemmellik için gayret göstermesini sağlıyor.

Son zamanlarda, Dongguan Suncenter'ın güçlü teknik ekibi bağımsız olarak, pnömatik bir yükseltici pompada “savaşçı” olarak adlandırılan yeni nesil bir sıvı karbon dioksit pompası üretti! Bu "6" sıvı karbondioksit yükseltici pompanın gizemli örtüsüne bir göz atalım!

image001

Bu, "malzemeye göre öğreten" bir sıvı karbon dioksit pompasıdır. Farklı ortamlara göre yüksek kaliteli karbon çeliği veya yüksek kaliteli paslanmaz çelik kullanılır. Ayrıca, teknik grup yöntemine girebilen karbondioksit yükseltici pompanın komple contaları yüksek kaliteli ithal ürünler olup, pompanın performansını sağlar. Bu sıvı karbondioksit pompası serisi, 80 mm'lik bir tahrik pistonu çapına ve maksimum 10 bar'lık maksimum bir tahrik basıncına sahiptir.

image003

Yüksek kaliteli ve yüksek kaliteli sıvı karbondioksit pompası, pompanın otomatik pistonlu hareketini gerçekleştirmek için yerleşik tek gazlı kontrol iki konumlu dört yollu valfı kullanır. Pompa gövdesi kısmının tamamı alüminyum alaşımından yapılmıştır ve alüminyum alaşım parçaları işlenmiştir. Ürünün görünümünü sağlayan ve asla paslanmayan siyaha oksitlenir.

Böyle bir sıvı karbondioksit pompası, kalbinizi hareket ettirmek için yeterli mi?