Ana sayfa > Haberler > İçerik

Dongguan Suncenter Endüstriyel Oksijen Yükseltici Pompa Üstün Marka Yaratır

May 12, 2020

Bugün 0010010 # 39; pnömatik akışkan kontrol ekipmanları pazarı rekabette birçok değişikliğe tabidir ve çeşitli fırtınalar yükselip düşmektedir. Ürünler, işletmelerin ayakta kalabilmesi için anahtar bağlantıdır. Sadece yüksek standartta bir başlangıç ​​noktasına bağlı kalarak ve yüksek kalite kontrol uygulayarak mükemmel ürünler üretebilir ve mükemmel markalar oluşturabiliriz. Pazar lideri olun. Dongguan Suncenter Akışkan Kontrol Equipment Co, Ltd böyle bir profesyonel pnömatik pompası üreticisi her zaman ürün kalitesine dikkat ve derin pazar fırsatları kavramaktadır.

1

Bugün 0010010 # 39; kahramanı, esas olarak üç ana DGT / DGD / DGA serisine sahip SUNCENTER pnömatik oksijen pompasıdır:


DGT / DGD / DGA serisi endüstriyel pnömatik oksijen pompası, ürün kalitesine çok dikkat eden Dongguan Suncenter'ın seçkin temsilcileridir. Belirlenen hedeflere ulaşmak için Suncenter lideri bir örnek oluşturdu ve şirketin 0010010 # 39; araştırma ve geliştirme departmanını bu iyi tasarlanmış, korozyona dayanıklı ve düşük gürültülü fırlatmaya yöneltti ürün, onlarca yıllık mesleki deneyimine dayanmaktadır.


Oksijen yanıcı ve patlayıcı özelliklerine sahiptir, bu nedenle Dongguan Suncenter, yüksek sıcaklık dayanımı ve paslanmaz çelik malzemelerle tasarlanmış yağsız oksijen yükseltici marka ürünler üretmektedir. Dongguan Suncenter oksijen artırma konusunda eşsiz bir deneyime sahiptir. Oksijen yükseltici pompa, pompanın ileri geri hareketini gerçekleştirmek için tek bir gaz kontrollü dengesiz gaz dağıtım valfi kullanır. Hepsi alüminyum alaşımlı ve paslanmaz çelikten, dayanıklı ve pratik, güvenli ve patlamaya dayanıklıdır.


basınç test pompası

hava basıncı pompası

hidrolik pompa üzerinden hava

gaz pompası

pnömatik hidrolik pompa

hava pompası

havalı hidrolik pompa

hidrostatik basınç pompaları

oksijen pompası

doğal gaz pompası

2

R 0010010 amp; D ve bu ekipmanın üretimi zaten pazar araştırması yapmıştır ve çeşitli durumlarda kullanılabilir: klima bobini tespiti, valf sızdırmazlık testi, basınçlı kap testi; Gaz depolama tankında sürekli gaz ikmali; Hava basıncını artırmak için genel kompresör; Hava kontrol vanası pnömatik aktüatör, koordinat ölçüm cihazı, pnömatik işaretleme makinesi, CNC takım tezgahı sıkma cihazı yetersiz; Pnömatik demetleme makinesi, kod jet makinesi, silindir sıkıştırma kuvveti yetersizdir.


İnternet sitesi:www.suncenter-cn.com

İletişim: Yönetici Yi

Whatsapp (Wechat): 008615019143208