Ana sayfa > Haberler > İçerik

Dongguan Suncenter: Yurtiçi Emniyet Valfi Test Tezgahının Öncüsü Olun!

Dec 16, 2019

Dongguan Suncenter Sıvı Kontrol Equipment Co, Ltd, 2001 yılında kurulan, pnömatik pompası, gaz pompası sistemleri, pnömatik güçlendirici test ekipmanları ve gaz-sıvı güçlendirici silindir damgalama ekipmanları profesyonel bir üreticisidir. Emniyet valfi test tezgahı, Suncenter pnömatik basınç test ekipmanlarından biridir.

image001

Emniyet valfi test tezgahının merkezinde “pnömatik basınç pompası” bulunmaktadır. Şu anda, büyük meteorlara ve özel üretim koşullarına ihtiyaç duyan işletmeler için yeni kanallar açan, küçük akıştan büyük akışa kadar çeşitli gaz pompası, gaz-sıvı pompası ve hava pompası üretiyoruz. Şirket uzun yıllar deneyimledi. Geliştirme, değerli pratik deneyim birikimi, işletmelerin seçmesi için bir dizi olgun üretim çözümüne sahiptir ve üretim yöntemlerini çözmek için daha fazla ihtiyaç için, yurtiçi ürünleri yurtdışından, yurtdışından ve sık sık uluslararası sergilerde ortaya çıkarmıştır. İadeler.


Birçok deney ve geliştirmeden sonra, yüksek ömürlü, yüksek hassasiyetli ve yüksek sürekli çalışma kararlılığına sahip pnömatik pompası pompa ürünleri tasarladık ve ürettik. Aynı zamanda, kaliteli, düşük fiyat ve mükemmel satış sonrası avantajlara sahiptir. Bu nedenle, "emniyet valfi test tezgahı" ekipmanı hızla iç pazar ve dış pazarlarda işgal edebilir ve sektörde iyi bir üne ve itibarına sahip olmak için bir neden yoktur.


Şu anda, Dongguan Suncenter'ın müşteri kaynakları yurtiçi ve belediye düzeyinde ve gelişmiş ilçe düzeyinde bölgelerde bulunmaktadır ve yurt dışında İran ve Hindistan da dahil olmak üzere 30'dan fazla ülkeye yayılmıştır. Başbakan Dongguan Suncenter, parlayan uluslararası bir yıldız haline geliyor.

Suncenter resmi web sitesi: www.suncenter-cn.com

Whatsapp (Wechat): 008615019143208

İletişim: Yönetici Yi