Ana sayfa > Haberler > İçerik

Gaz Booster Vana sorun tüketimi

Feb 21, 2017

Gaz basınç booster pompa Vana gaz çeşitli enerji kaynağı,, düşük basıncı pistonlu gaz (yaklaşık 2-8bar) geniş alanda sürüş baskı çalışmak için erişim olarak adlandırılan güçlendirici Vana marjbiyel ve küçük bir alan tarafından doğrudan pistonlu hava tahrikli pistonlu piston bölgesine bağlı iç kabul ettiğiniz anlamına gelir. Her gaz odasında kapak giriş ve çıkış Vana içerir, hava sürücü bölüm bir dairesel şaft ve pilot Vana içerir. Ne zaman gaz erişimiyle yönetilen, onlar-ebilmek sağlamak sürekli pistonlu hareket. Direksiyon valf, pnömatik kontrol bileşenleri gaz dönüştürmeleri, yüksek basınç gaz piston küçük alanda tarafından tahrik sağlar.

Gaz güçlendirici Vana yaygın olarak kullanıldığı gibi Şimdi gelip görmek güçlendirici Vana gaz tüketimi sorun için birçok kullanıcı, endişe etmektir:

pompa yüklediğinizde düşüyor, pompa daha hızlı yük sıklığı daha büyük, daha yavaş 1, gaz tüketimi gereksinimleri için genel şartlar 1 m 3/dk. etrafında akış, gaz tüketimi sabit pompa frekans değersiz,

2. pompa maksimum çıkış basıncı ulaşıldığında, pompa bozulacak,

3. değil almak gaz, 220V güç hava kompresörü kullanarak önermez, 220V Hava kompresör egzoz birimi genellikle küçüktür, normal verimliliği booster pompa çalamaz.