Ana sayfa > Haberler > İçerik

Üretim ve Araştırma Kombinasyonu - Suncenter Oksijen Booster Pompası, Geliştirme Yönü Olarak Teknolojik İnovasyon Alır

Oct 27, 2020

Teknolojik yenilik nedir? Muhtemelen teknolojik inovasyon, temel teknolojik inovasyon yeteneklerini geliştirmek için üretim ve araştırmanın sürekli entegrasyonu yoluyla teknolojik inovasyon olarak adlandırılabilir.

Dongguan Suncenter Fluid Control Equipment Co., Ltd. kuruluşundan bu yana, üretim ve araştırmanın kombinasyonuna bağlı kaldı, cesur yenilikler gerçekleştirdi ve her bir ürünün mümkün olmasını sağlamak için pnömatik güçlendirici ve stabilizatör ekipmanı avantajlarıyla çeşitli yeni ürünler geliştirdi. gereksinimleri karşılamak. Editör size örnek olarak bir as ürün-oksijen güçlendirici pompa ekipmanı göstermek istiyor!

1(001)

1. Ürün özellikleri: Oksijen yanıcı ve patlayıcıdır, bu nedenle oksijen güçlendirici pompa ürünleri yüksek sıcaklık dayanımı ve paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır; Oksijen takviyesi konusunda eşsiz bir deneyime sahibim ve oksijen takviye pompası tek hava kontrolünü benimser. Dengeli gaz dağıtım vanası, tümü alüminyum alaşımdan ve paslanmaz çelikten yapılmış, dayanıklı ve pratik, güvenli ve patlamaya dayanıklı pompanın ileri geri hareketini gerçekleştirir.

2. Uygulama kapsamı :: Klima bobini testi, valf hava sızdırmazlık testi, basınçlı kap testi; gaz tankında sürekli gaz ikmali; hava basıncını artırmak için sıradan kompresörler; pnömatik kontrol vanaları için pnömatik aktüatörler, üç koordinatlı ölçüm aletleri, pnömatik markalama makineleri, CNC tezgahları Sıkıştırma cihazının yetersiz sıkıştırma kuvvetine sahip yerler; pnömatik çemberleme makineleri, mürekkep püskürtmeli yazıcılar ve silindirlerin yetersiz sıkıştırma kuvvetine sahip yerler.

3. İşle İlgili Konular: Hava devresindeki ekipmanın bir kısmı veya bir kısmı yüksek basınç gerektirir; fabrikanın ana hava devresinin basıncı düştüğünde ve pnömatik cihazın minimum çalışma basıncı garanti edilemediğinde, yükseltici pompa, pnömatik cihazın normal çalışmasını sürdürmek için yüksek basınçlı gaz sağlamak için kullanılır; uzaktan çalıştırma gereklidir, Basınç kaybını telafi etmek için basınçlandırılmalıdır; bağlantı silindirinin hidrolik basıncını arttırın; gaz tankının belirli bir basınca kadar doldurulması için bekleme süresini kısaltın.

2(001)

Şu anda, teknolojik yenilik ve gelişme eğilimindedir. Çok sayıda avantajı olan bu yeni oksijen güçlendirici pompa, ihtiyaçlarınızı karşılayacağından emin olabilirsiniz! Aktif çekirdek teknoloji yeniliği ile, üretim ve araştırmayı birleştirme konseptinde ısrar eden Dongguan Suncenter, geleceğe güven duyuyor ve müşterilere yüksek kaliteli ürünler sunmak, geliştirme potansiyelini güçlendirmek için teknolojik yenilik sisteminin yapısını sürekli geliştiriyor, ve aynı sektörde bir inovasyon kıyaslama kuruluşu olmaya çalışıyoruz.

web sitesi: www.suncenter-cn.com

İletişim: Yönetici Yi

Whatsapp (Wechat): 008615019143208