Ana sayfa > Haberler > İçerik

Suncenter'ın Sıcak Pazarının Ardında Paralel Hava Booster ...

Nov 07, 2019

Suncenter markasının yeni sanayi dönemi için ana ürünü olan DGS-DGV02-2 paralel hava pompası ekipmanı, normal hava pompası pompasının klişesini sektörün dışında kırdı. Suncenter DGS-DGV02-2 paralel hava güçlendiricisi, bir süre piyasaya sürüldüğünden bu yana, güçlendirici ekipman pazarında en değerli güçlendirici pompalardan biri olarak kabul edildi ve pazarın ve tüketicilerin en iyi tanınmasıdır.

image001

Geçtiğimiz on yılda, süper şarjlı ekipmanın uygulama patlaması dünyayı sardı ve pazar yavaş yavaş genişledi. Uygulama yükseltme ve kapsamın genişletilmesi ile birlikte, aşırı yüklenmiş ekipmanın pazar etkisi de artmaktadır. Bunlar arasında, yüksek basınç ve büyük akışta daha fazla avantaja sahip olan paralel hava artırma ekipmanı, kullanıcılar tarafından giderek daha çok tercih edilmektedir.

Aslında, uzun süredir, yüksek basıncı ve yüksek debisi ile bilinen yabancı marka hava süperşarj ekipmanı, genellikle pazara hakimdir. Bununla birlikte, Çin'in güçlendirilmiş ekipmanlarının yükseltilmesiyle, özellikle Suncenter gibi yabancı teknolojilerin tanıtılması. Sürekli yenilik yapan marka, yardımcı pompanın yabancı markalar tarafından ele geçirildiği durumu kademeli olarak bozuldu.

image003

Son yıllarda, Suncenter, gaz deposuna (40L-300L) bağlı olan, çekirdek bileşeni olarak gaz pompası (DGA02 gibi) veya hava pompası (DGV02 / DGV05), vanalarla birlikte, basınç ölçerler, Basınç düşürme valflerinden oluşan komple sistem, müşterilerin ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılayan kararlı ve ayarlanabilir basınç üretir. Çift pompa modunu benimser ve büyük miktarda gaz çıkışı sağlayabilir. Kesin marka konumlandırması ve kapsamlı ürün gücü ile Suncenter DGS-DGV02-2 paralel hava pompası, yüksek basınçlı ve büyük akışlı bir güçlendirici ekipman olan “Kızıldeniz” pazarı için resmi olarak başlatıldı.

image005

Ayrıca, kullanıcı talebindeki farklılığa bağlı olarak, Suncenter DGS-DGV02-2 paralel hava güçlendirici, hava, oksijen, azot, argon, helyum, vb. Basınçlandırma gücü olarak basınçlı hava kullanır. Yükseltme oranı 2: 1 ve 5'tir. : (1, basınçlı ortamın basınçlandırılmasının iki katı ya da beş katı) ve cihaz, basınçlı şarj hattında seri olarak bağlanmış, aşırı şarj hızı hızlı, uzun ömürlü, sabit basınç, büyük akışlı ayrı bir güçlendirici ünitedir, basit kullanım, uygun bakım ve kullanım. Atölyede düşük hava basıncı, klima bobini tespiti, vana hava sızdırmazlığı tespiti, basınçlı kap muayenesi ve gaz tankındaki gazın sürekli ikmali için çözümler sunar.

Değiştirilmiş paralel hava güçlendirici ekipmanın piyasaya sürülmesinden bu yana, ürün gücü de tamamen test edilmiştir ve satış performansı ve kullanıcı itibarı açısından oldukça kabul görmektedir. Atölyede düşük hava basıncı problemlerini çözmenin yanı sıra, klima bobini algılama, valf hava sızdırmazlık tespiti, basınçlı kap muayenesi ve gaz tankındaki gazın sürekli olarak yenilenmesi. Hidrofor pompası pazarında “birinci sınıf oyuncu” olarak DGS-DGV02-2 paralel hava hidroforu aynı zamanda koordinat ölçüm makinelerinde, lazer markalama makinelerinde, CNC işleme merkezlerinde, argon ark kaynak makinelerinde, karbondiokside de kullanılabilir. Koruyucu kaynak makinesi, bira paketleme ekipmanı, bira gazı kontrol valfi, bira fabrikası malt oksijenasyon ekipmanı, hava sızdırmazlık test cihazı ve diğer yüksek hassasiyetli pnömatik ekipman, müşterilerin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak için basınçlandırılmalıdır.

Kuşkusuz, Suncenter, şekil tasarımı, yüksek basınçlı akış konfigürasyonu, fiyat aralığı, pompadan pompaya, servis deneyiminden, Suncenter DGS'den -DGV02-2 paralel hava güçlendirici olsun, pazardaki çeşitlendirilmiş ve farklılaştırılmış kullanıcı ihtiyaçlarına her zaman uyum sağlamıştır. kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Gelecekte, şirketin ürünlerinin sürekli piyasaya sürülmesiyle, giderek daha fazla tüketici tarafından tanınması zorunludur ve pazar performansı dört gözle beklemeye değer!