Ana sayfa > Haberler > İçerik

Karbondioksit Dolum Ekipmanları Hakkında Doğru Seçim Yapıyor musunuz?

Nov 05, 2019

Bütçede görünüm güzel olmalı ve yapılandırma yüksek olmalıdır. Çoğu şirketin hidrofor pompası satın alması temel gerekliliktir. O zaman sorun başlıyor, piyasada benzer birçok ürün, kaç tedarikçi, göz kamaştırıcı pazardaki en uygun karbondioksit dolum ekipmanını "nasıl seçmeli"? Burada, Suncenter size iyi bir karbon dioksit doldurma ekipmanı olup olmadığını "incelemek" konusunda size öğretmek için "birkaç püf noktası" veriyor.

image001

Öncelikle, Suncenter karbondioksit dolum ekipmanının gerçekten iyi olduğunu belirtmekte fayda var. neden? Nerede? Küçük bir seri değildir "Huang Po, satmak ve övmek için kavun satmaktadır", ürünümüz çok düşük basınçlı gazın basıncını çok yüksek bir basınca yükseltebilir, sürüş basıncı ≤8bar, gaz giriş portunun basıncı 0,5'tir. -10bar'da, müşterilerin "büyük baskı" ihtiyaçlarını karşılamak için en fazla ölçüde 800 Bar'a yükseltilebilir!

Ardından, Suncenter karbondioksit dolum ekipmanının benzer ürünlere kıyasla avantajlarının bir analizini verin, ayrıca “iyi bir ürün olmadığını” kontrol ettiniz!

image003

Görünüm açısından, tüm makine "hat" çok düzgün ve bağlantı mükemmel. Önde, arkada, solda ve sağda fazladan boşluk yoktur. Makinenin konturuna bakmak 360 derecelik ölü olmayan bir "güzellik pompası" dır. Bir nokta çok hantal, bir nokta daha az ve monoton.

Ürün özellikleri açısından, karbondioksit dolum sistemi bir güç kaynağı olarak basınçlı hava kullanır ve yüksek basınçlı taşıma ve doldurma için pistonlu basınçlı tahrik maddesini otomatik olarak ileri geri hareket ettirmek için otomatik olarak bir destek pompası ile değiştirilir. Aynı zamanda, soğutma ekipmanı, ortam sıcaklığından etkilenmeyen boru hattındaki CO2 sıcaklığını ayarlamak için kullanılabilir, böylece doldurma işlemi sırasında sıvı durumunu koruyarak doldurma hızını büyük ölçüde arttırır. Teslim ağırlığı ayarlanan değere ulaştığında, yük hücresi solenoid valfe bir sinyal iletir ve pompanın otomatik olarak durmasını durdurmak için tahrik gazı kesilir.

image005

Basınç açısından: karbondioksit dolum pompası, pompanın otomatik pistonlu hareketini elde etmek için yerleşik tek gaz kontrollü iki konumlu dört yollu bir vana kullanır, bu da çok düşük basınçlı gazın basıncını çok yüksek bir basınca yükseltebilir , sürüş havası basıncı ≤ 8 bar, gaz giriş portu Basınç aralığı 0,5-10 bar arasındadır ve maksimum değer 800 Bar'a yükseltilebilir.

Dongguan Suncenter'ın yönetim felsefesi “ayrıntılara odaklanmak ve kalitenin peşinden koşmaktır”. Bu konsept, ürün geliştirme, satın alma, üretim, işletmeye alma ve denetlemenin tüm bağlantılarından geçer. Güçlü bir teknik ekip, şirketin ürünlerinin düşük fiyat, yüksek kalite ve yüksek performansını garanti eder. Suncenter'ın bu karbondioksit dolum ekipmanına girişini okuduktan sonra, ayrıca heyecanlı mısınız? "Pompayı" nasıl bulacağınızı biliyor musunuz?