Ana sayfa > Haberler > İçerik

Air Booster Satın Alma Stratejisi - 1 Milyarın Kaçırmasını Görmeyin!

Nov 06, 2019

Bir hava yükseltici satın alırken, teklifin daha fazla olacağını ve fiyatın daha düşük olacağını her zaman umarız. Ne de olsa, rekabet şimdi çok şiddetli ve kar neredeyse şeffaf. En uygun fiyata en uygun fiyatı nasıl satın alabilirim? Hidrofordan ne haber? Bugün, Suncenter size bir "büyütme hareketi" verecek ve bunu "bir yıl boyunca ne zaman DGV02 hidroforunu satın almak için uygun maliyetli" alacaksınız? Akıncılar!

image001

Aslında, hidrofor pompası tedarikçisi de satışlar için birçok zaman diliminde promosyonlar sunacak.

Mayıs en yoğun dönemdir

Neden mayısta? Mayıs ayında birçok büyük festival var ve hava güçlendirici tedarikçisi, kullanıcıların dikkatini çekmek için bu büyük festivallerde şükran, ödül ve diğer hilelerle marka promosyonu ve promosyonu yapacak. Tatil pazarlaması denenmiş ve test edilmiştir ve tedarikçiler bir satış karı elde etmek için küçük bir kar ancak hızlı bir ciro kullanacaktır.

Ayrıca, haziran, temmuz ve ağustos ayları geleneksel sezon dışı olduğundan, hava tedarikçisinin mayıs ayındaki dürtü miktarına karar vermesi nadir değildir.

Ekim hidrofor pompası indirimi ima doruk

Bu sıkça duyduğumuz “Altın Eylül ve Gümüş 10”. Bu, özellikle emlak endüstrisi veya otomotiv endüstrisi için geçerli değildir! Milli Gün Altın Haftanın gelişi nedeniyle, zorlu talep daha fazladır. Bu süre zarfında satışları artırmak için daha fazla müşteriyi nasıl elde edersiniz, her hava güçlendirici tedarikçisi için bir endişe kaynağıdır ve fiyat savaşı en iyi yöntemdir. Bu zamanda çekim yapmak için de iyi bir zamandır. Pek çok hava güçlendirici tedarikçisi, şirketin yıllık görevlerini tamamlamak için "hematez" fiyatları sunacak.

image003

Yıl sonunda başka bir zirve

Genellikle, yıl sonu alım pompalarında bir başka zirve olacaktır. Çünkü birçok kullanıcı gelecek yılki üretime hazırlanmak için yeni bir hava yükseltici satın alacak ve üreticiler ve bayiler de satış acele etmek için bu son fırsatı değerlendirmeyi umuyorlar. Ancak, yıl boyunca güçlendirici sıcak ise, tedarikçi yıllık satış görevini zamanlamadan önce tamamlayabilir ve hava tedarik tedarikçisinin büyük ölçekli promosyonu yıl sonunda daha küçük olabilir.

Yıl sonunda, birçok hava güçlendirici tedarikçisi ““ envanter ”,“ açık envanter ”ve“ tamamlanmış işler ”sloganlarını atıyor. Sebep çok basit. Daha fazla hava arttırıcı satmak, sadece şirketin performansını artırmakla kalmaz, aynı zamanda envanteri de büyük ölçüde azaltır, böylece sermaye zincirinin daha mükemmel olmasını sağlar, böylece tedarikçiler "büyük indirimler" yaparlar.

Hava takviyesinin değiştirilmesi "tasfiye satışı"

İndirgenebilecek bazı zaman periyotları var, yani hava yükseltici yükseltiliyor. Şu anda, daha fazla talebi karşılamak için yeni hava güçlendirici yakında piyasaya sürülecek. “Yeni pompaya” yol açmak için, tedarikçi “eski pompayı” “temizler ve satar”. Şu anda fiyatı da çok düşük. Tabii ki, bir hava yükseltici satın alma önceliği, mevcut kullanıcıların hava yükseltme ihtiyaçlarını karşılayabilmesi nedeniyledir. Bu fırsat nasıl yakalanır? Bazı büyük hava güçlendirici ekipmanı fuarlarından sonra satın alınabilir. Örneğin, bazı büyük ölçekli yurtiçi ve yurtdışı fuarlar, serbest bırakılan veya listelenen yeni tipte yükseltici pompalara sahiptir, bundan sonra yükseltici pompa pazarı “açıklık” dalgasına girecektir. Ve yeni pompa listeleniyor, fiyatı genellikle daha yüksektir.

image005

DGV02 hava pompası "Amway" in bugün Suncenter tarafından satın alındığını bilmiyorum. Eline geçti mi?