Ana sayfa > Sergi > İçerik

Bu DGA02T pnömatik pompasıyla daha fazlasını elde edebilirsiniz ...

Nov 05, 2019

Bu DGA02T pnömatik pompasıyla daha fazlasını elde edebilirsiniz ...


Pnömatik hidrofor pompalarının teknolojik gelişimi, ürün performansının iyileştirilmesine basit bir şekilde yansımamaktadır, ancak birçok bileşen arasındaki işbirliğine daha fazla yansımaktadır. Pnömatik hidrofor pompalarının teknik kaynaklarından, bazı teknolojiler endüstriden kaynaklanmaktadır ve çoğu teknoloji, temel olarak mekanik makine aletlerinde kullanılan pnömatik hidrofor pompalarının geleneksel anlayışını büyük ölçüde değiştiren, endüstri dışından kaynaklanmaktadır. Dongguan Suncenter, elektrik enerjisi, petrokimya ve metalurji gibi sanayi kuruluşlarına hizmet veren, pnömatik pompası, sıvı pompası, gaz pompası sistemi, gaz-sıvı basınçlandırma sistemi vb. Gibi çeşitli profesyonel ekipmanları üretmek için yurtiçi ve yurtdışında ileri üretim teknolojisini sunar.

image001

Aşağıda, Suncenter'ın Suncenter DGA02T pnömatik güçlendirici pompasını anlamak için iki yönden sizi almasına izin verin.


İlk olarak, pnömatik pompası çeşitliliği

Her şeyden önce, hava, azot, oksijen, metan ve doğal gaz gibi çeşitli gazlar üzerinde etki edebilen çeşitlendirilmiş bir çalışma ortamıdır. Ayrıca, basınçlı hava, azot vb. Gibi çeşitli gaz kaynağı sürüş yöntemleri, yardımcı pompa için bir sürüş havası kaynağı olarak kullanılabilir ve çok işlevli, yüksek derecede entegre büyük bir bileşendir. Bu pnömatik pompası, bir dalgıç pompadır. Çalışırken, yardımcı pompa hızlı ve karşılıklı çalışır. Çıkış basıncı ayarlanan basınç değerine yaklaştığında, pompanın pistonlu hızı durana kadar yavaşlar. Bu noktada, pompa çıkış basıncı sabittir, enerji tüketimi en düşüktür ve bileşenler hareket etmeyi bırakır.

Piyasadan, çeşitlendirilmiş çalışma ortamı ve hava kaynaklı sürüş yönteminin pnömatik pompasıların gelişme eğilimi olduğunu görüyoruz. Şu anda, Çin'deki pek çok sıvı teçhizatı tedarikçisi, çeşitlendirmede araştırma ve geliştirmeyi hızlandırmakta ve yaşamın her kesiminden daha fazla yönden destek almaktadır. Suncenter DGA02T pnömatik hidrofor pompasının, yalnızca 6 kg basınçlı havaya ihtiyaç duyduğunu, patlamaya dayanıklı bir etkiye sahip elektriği kullanmanın gerekmediğini, petrokimya ekipman endüstrisinin önemli bir parçası olduğunu belirtmekte fayda var.

image003

İkincisi, yeni malzemelerin ve yeni güç teknolojilerinin nüfuzu

Malzeme biliminden, pnömatik booster pompada yeni malzemelerin etkisinin şüphesiz çok büyük olduğu görülmektedir. Yeni malzemelerin kullanılması, pnömatik yükseltici pompanın mekanik performansını, tüm pompanın ağırlığını ve tüm pompanın güvenliğini ve güvenilirliğini sağlayacaktır. Daha fazla iyileştirme elde edin. Dongguan Suncenter, gaz basınçlandırma konusunda eşsiz bir deneyime sahiptir. Bu DGA02T pnömatik pompası, pompanın ileri geri hareketini sağlamak için hava kontrollü tek bir dengesiz gaz dağıtım valfı kullanır. Hepsi dayanıklı ve pratik alüminyum alaşımlı ve paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Güvenlik ve patlama koruması.

Yeni enerji teknolojisi açısından, geleneksel enerji kaynaklarının tükenmesi kesinlikle yeni enerji teknolojilerinin gelişimini teşvik edecektir. Yeni güç açısından, Suncenter tarafından kullanılan sıkıştırılmış gaz tahriki, özellikle patlamaya dayanıklı uygulamalar için uygundur. Tozlu, nemli ve diğer zorlu ortamlarda bile, maksimum performansını etkilemez. Ayrıca, bu DGA02T pnömatik pompası, otomatik basınç tutma ve sürekli çalışma gerçekleştirebilir. İstenilen basınca ulaşıldığında, artık hareket etmeyecektir. Enerji tüketmeden basıncı uzun süre koruyabilir. Basınç sağlandığında, ortam aşırı ısınmaz ve uzamaz. Medya hayatı


Son olarak, enerji tasarrufu, düşük karbonlu çevre koruma ve güvenlik ana eğiliminde güçlendirici pompaların geliştirilmesi haline gelen Dongguan Suncenter DGA02T pnömatik güçlendirici pompanın H2S, petrol gazı karışımı ve diğer aşındırıcı maddeler için uygun olduğu söylenmelidir. Gaz, orta ile temas eden parçaların tamamı korozyona dayanıklı contalar kullanılarak 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kararlı çalışma performansı, korozyon direnci ve yüksek verime sahiptir. Çeşitli petrol gazlarının basınçlı şekilde taşınması, doldurulması ve örneklenmesi için uygundur.