Ana sayfa > Sergi > İçerik

Hassas bir pnömatik gaz pompası ürününün fiyatı nedir?

Nov 20, 2019

Hassas bir pnömatik gaz pompası için sadece fiyat sormak iyi tanımlanmamıştır, aynı zamanda müşterinin kendi ihtiyaçlarına da bağlıdır. Örneğin, hassas gazla çalışan gaz pompası, nerede konumlandırılır? Yükseltme oranı kaç kez? Diğer faktörler de var, pnömatik güçlendirici pompasının fiyatını birbirinden ayıracak!

Ancak, yüksek hassasiyetli sıvı kontrol makineleri satın almak, ekipmanın fiyatına bakamaz, özellikle yüksek verimli basınçlandırmanın akışkan kontrolü için pnömatik gaz pompası gibi yüksek hassasiyetli ekipmanlar için. Kötü sıvı kontrol ekipmanı satın alırsanız, mekanik ekipmanın müteakip satış sonrası bakımı daha da can sıkıcıdır.

image001

Burada, Suncenter, Dongguan Suncenter'ın yıldız ürünü olan Dongguan Suncenter Akışkan Kontrol Ekipmanları Ltd.

Dongguan Suncenter DGA serisi gaz pompası, pompanın karşılıklı hareketini gerçekleştirmek için tek bir hava kontrollü dengesiz gaz dağıtım valfi kullanır. Hepsi alüminyum alaşımlı ve paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Tüm contalar yüksek kaliteli ürünler ithal edilmektedir. Maksimum tasarım tahriki basıncı 10 bar'dır. Pompanın ömrünü sağlamak için, hava basıncını ≤ 8bar sürmek tavsiye edilir. Pompa 160 mm'lik bir tahrik pistonu çapına sahiptir ve tek etkili bir pompadır. Tüm tek etkili pompa kafaları egzoz soğutmasıyla donatılmıştır.

Bir gaz pompası kullanılması nedir?

1. Gaz endüstrisinde yüksek saflıkta gaz doldurma.

2. Petrol boru hattı, rafinaj, havacılık, otomotiv ve diğer endüstriler gibi gaz boru hattı basınç testi ve takım kaçağı testleri.

3. Gaz dolum kimyasal işlemi, plastik kalıplama, soğutucu infüzyon, dolum şişesi.

4. Gaz Geri Kazanımı Gaz tüpünde kalan pahalı gaz, daha sonra kullanılmak üzere yüksek basınçlı kaba geri dönüştürülür.

5. Oksijen, helyum, solunum gazı, dalış, itfaiyeciler ve ekip yaşam gazı gibi hayat gazlarının teslimi ve doldurulması.

6. Yanıcı deneyler ve benzin istasyonları için doğal gaz kafiyeli sıkıştırması kullanılır.

image003

DGA / DGT / DGD pnömatik gaz pompası için kalite ve fiyat oranının yüksek olduğu görülmektedir. Akışkan kontrol endüstrisi meslektaşlarının çoğunluğunun daha fazla dikkat etmesi önerilir.

Whatsapp (Wechat): 008615019143208

İletişim: Mr.Yi

Suncenter resmi web sitesi: http://www.suncenter-cn.com/