Ana sayfa > Sergi > İçerik

Suncenter güvenlik valfi test tezgahı Malezya müşterileri tarafından kabul edildi

Nov 26, 2019
Kılavuz: 7 Mayıs'ta, Malezya müşterileri, sipariş ettikleri SST emniyet valfi test tezgahının ön incelemesi ve ön kabulü için şirketimize özel bir gezi yaptılar.

Suncenter güvenlik valfi test tezgahı, sızdırmazlık performansını, kalkış basıncını ve emniyet valfinin dönüş basıncını kontrol etmek için ortam olarak yüksek basınçlı hava kullanır. Çevrimdışı bir analog emniyet valfinin çalışma ortamını simüle eden ve çıkarmak için emniyet valfinin iç basıncını yükselten bir cihazdır. Aynı zamanda, emniyet valfinin basıncı, cihazdaki manometre tarafından görüntülenebilir. Güvenlik valfi kalkış basıncının (ayrıca açma basıncı, ayar basıncı olarak da bilinir) sızdırmazlık test basıncını doğrulayabilir.

image001

Bu cihaz DN32 ~ 400mm flanş tipi emniyet valfi, “~” dişli tip emniyet valfi, tam açık / mikro açık emniyet valfi, konvansiyonel kalın ve ince flanş tipi emniyet valfi, yerli / ithal emniyet valfi, yay doğrudan yük güvenliği için uygundur Valflerin performans testi, güç destekli emniyet valfleri, ilave yüklere sahip emniyet valfleri.

Teknik parametre

1. Basınçlandırma aralığı: 0-32MPa, maksimum çıkış basıncı 40MPa;

2. Test ortamı: hava;

3. Test basıncı çıkışı: 1 yol;

4. Test valfi çapı: DN 25-200mm

5. Basınç kontrol doğruluğu: ≤ ±% 1 FS;

6. Basınç ölçüm doğruluğu: 0,4 basınç göstergesi (isteğe bağlı daha yüksek basınç derecesi);

7. Basınç göstergesi ölçüm aralığı: 0-2.5MPa, 0-10MPa, 0-25MPa, 0-40MPa, 0-60MPa (talebe göre seçilebilir)

8. Sıkma yöntemi: hidrolik silindir sıkma;

9. Sıkma kuvveti çıkış aralığı: 0-50 ton;

10 sızdırmazlık yöntemi: sızdırmazlık halkası contası;

11. Tahrik gazı kaynağı: ≤ 7bar, maksimum gaz tüketimi: 0.8 standart metreküp / dak;

12. Basınçlı hava kalitesi gereksinimleri: filtrasyon doğruluğu: 15μm; atmosferik basınç çiy noktası: 3 ° C; yağ içeriği (PPM): ≤ 5.0

image003

Kabul personeli, ekipman konfigürasyonunun, önemli boyutsal doğruluğun, prosedürlerin, teknik gereksinimlerin ve çizimlerin kapsamlı ve titiz bir incelemesini gerçekleştirmiştir. Kabul personeli, SST emniyet valfi test tezgahının kabulünün çizimlere ve ilgili standartlara uygun olduğu ve kabul sonuçlarının kabul edilebilir olduğu konusunda hemfikirdi. Gönderilecek durumu girin.