Ana sayfa > Sergi > İçerik

Küçük hidrolik sıvı yükseltici sistem üreticileri, satış sonrası servis yerinde olmak!

Mar 26, 2020

Küçük bir hidrolik sıvı yoğunlaştırıcı üreticisi, işletmelerin veya işleme atölyelerinin çoğunluğu tarafından tanınabilir. Sadece kaliteli ürünler üretilmekle kalmaz, aynı zamanda üreticinin satış sonrası servisi de çok önemlidir. Sonuçta, piyasada küçük hidrolik sıvı yoğunlaştırıcıların profesyonel bir bakımı yoktur. Üreticinin mükemmel ve düşünceli satış sonrası hizmeti varsa, müşterinin endişelenmesine gerek yoktur.


Dongguan Suncenter'daki küçük hidrolik sıvı yükseltici üreticisinin satış sonrası servisi çok popüler ve üretilen gaz-sıvı yükseltici pompa kaliteli ve birinde birçok avantajı var. Belirli modeller üç farklı DGM, DGG ve DGGD serisini içerir. Küçük hidrolik sıvı yükseltici valfler, pompanın otomatik ileri geri hareketini gerçekleştirmek için tek bir gaz kontrollü dengelenmemiş gaz dağıtım valfi kullanır. Gaz tahrik kısmı alüminyum alaşımından yapılmıştır. Aynı zamanda, alüminyum alaşımlı parçalar oksidasyon işleminden sonra siyah olacak şekilde işlenir. Suncenter sıvı basınçlandırmasının görünümü güzeldir ve asla paslanmaz.

image001

Dongguan Suncenter küçük hidrolik sıvı supercharger özellikleri nelerdir?

1. istikrarlı işleme verimliliği ve pompa gövdesinin yüksek süreç güvenilirliği

2. yılda 365 gün sürekli çalışabilir

3.Yüksek dinamik performans işleme ve geniş uyarlanabilirlik verimliliği% 250 artırır

4.Otomatik üretim çalışması, karlılığı artırmak ve on dakikada tam üretime devam etmek

5. bir sorun ortaya çıktıktan sonra, Suncenter'ın tam satış sonrası hizmeti sayesinde, tam üretime kısa sürede devam edilebilir.


Suncenter küçük hidrolik sıvı turboşarjın kullanılmasının özel avantajları nelerdir?

1. hafif ve taşıması kolay

2. büyük akış ve geniş basınç aralığı

3. kolay kontrol, manuel kontrol otomatik kontrol

4. çoğu sıvılar için Uygundur

5. hiçbir elektrik gerekli, tehlikeli durumlarda kullanılabilir

6. Kolay bakım


Şirketimizin Dongguan Suncenter sıvı kontrol ekipmanı üreticisinin satış sonrası servisinin garanti edilmesinin nedeni, firmamız tarafından satılan tüm pnömatik ekipman ürünlerinin yepyeni otantik ürünler olması ve kalitenin garanti edilmesidir! Üç Garanti hizmetinin sıkı uygulanması, çiziksiz kendi kalite sorunları (insan yapımı olmayan) görünümü, bir yıl garanti, ömür boyu bakım nedeniyle satılan ürünler! İşletmenin kalitesi garanti edilir ve satış sözleşmeleri imzalanabilir. Müşteriler her zaman yüz yüze konuşmak için şirkete gelebilirler.


web sitesi: www.suncenter-cn.com

İletişim: Yönetici Yi

Whatsapp (Wechat): 008615019143208