Ana sayfa > Sergi > İçerik

SLM06 model soğutucu akışkan pompası

Feb 14, 2018

Hava kaynaklı soğutucu güçlendirici pompası -SLM06


1. Ürün özellikleri

Bu, hava kaynağı basıncını düzenleyerek ilgili yüksek basınç değerini elde etmek için, güç kaynağı olarak basınçlı hava, basınçlı kaynak olarak soğutucu akışkan pompası ve çalışma ortamı olarak soğutucu kullanan böyle bir cihazdır; ve çıkış basıncının hava basıncı basıncına oranı 6: 1'dir. Hava tahrik basıncı ve çıkış basıncı dengeye ulaştığında, soğutucu akışkan pompası basınçlandırmayı durdurur ve çıkış basıncı önceden ayarlanmış basınçta duracaktır, bu nedenle şu özelliklere sahiptir: patlamaya dayanıklı, çıkış basıncı ayarlanabilir, küçük hacimli, hafif, kolay Çalıştır, güvenilir performans, geniş uygulama aralığı vb.

Soğuk çalışma — Sıvı transferi sırasında ısı oluşmaz. Buhar transferi sırasında küçük ısınma. Motordan hiçbir soğutucu akışkan yok.

Güvenlik - Pnömatik tahrikli. Hava hortumu bir hava aracı gibi çalışır. Elektrik tehlikesi yok.

 

 

2. Uygulama:

1. Pompa R22, R134a, R407C, R410A vb. Soğutucu akışkanları aktarmak için uygundur.

2. Pompa ayrıca, yeni tip çevre dostu soğutucunun, sıvılaştırılmış gazın (CO2, SF6, Freon vb.) Geri kazanımı ve perfüzyonu için de kullanılabilir.

3. Pompa yapılandırması:

Soğutucu akışkan pompası esas olarak hava tahrik odası, basınçlandırma odası, otomatik geri vites valfi, giriş kontrol vanası, çıkış kontrol vanası, ithal conta kitleri, hava tahrik pistonu, basınç pistonu vb.

Suncenter Akışkan Kontrol Equipment Co, Ltd Çin'de Guangdong eyaletinin Dongguan şehrinde bulunan Suncenter Group, üyesi şirketidir. Akışkan basınç değişimi ve kontrol alanında 15 yılı aşkın deneyimle, dünyanın her yerindeki müşterilere çeşitli tiplerde pnömatik ve hidrolik destek pompaları, sistemleri ve çözümleri sunuyoruz. Bizim en iyi ürün kalitesi, rekabetçi fiyat yanı sıra mükemmel satış sonrası hizmet nedeniyle, alanında büyük bir üne sahip.

 

Dahil ana ürünlerimiz:

Yüksek Basınçlı Hidrofor Pompaları (Hava Tahrikli Gaz Pompası, Hava Tahrikli Sıvı Pompası, Hava Kuvvetlendiricileri)

Yüksek Basınçlı Sistemler (Gaz / Sıvı Güçlendirme İstasyonları, FM200 dolum makinası, Boru Genişletme Makinesi)

Yüksek Basınç Test Cihazı (Hidrolik Basınç Test Cihazı, Burst / Hidrostatik test makinesi, Darbe Test Cihazı, vb.)

 

Ürün uygulaması

Petrol Sanayi, Gaz Endüstrisi, Kimya Endüstrisi, Yangın Söndürme, Araştırma Kurumları vb.

  

Servisimiz

Satın alma tarihinden itibaren 13 aylık ücretsiz garanti ve ömür boyu ücretsiz teknik destek