Ana sayfa > Sergi > İçerik

Basınç test pompası

Feb 21, 2017

Hidrolik basınç test ve laboratuvar test etme donanımları, yüksek basınç sıvı elde etmek gibi basınç pompa test basınçlı kaplar, borular, vanalar, kazanlar, silindir, yangınla mücadele donanımları, her türlü için tasarlanmıştır.

Elektrikli test pompası (elektrikli pompa) doldurmak için veya çeşitli su, antifriz ve yağ sistemi sınamak için kullanılan. Satürn-Elektrikli test pompası gliserin basınç göstergeleri ile donatılmış titreşim karşı güvenilir koruma sağlar. Küçük boyutu, hafif, çok kolay bir cihazdır. Tüm çalışan parçalar, paslanmaz çelik ve pirinç ile yapılır. Grafit mühür ile yüksekliği.

Test pompası malzeme paslanmaz çelik (SS316 veya SS 304) olabilir, dökme demir pompa uygulamaya bağlıdır. 316 paslanmaz çelik kullanımında normal su sanayi ve ilaç uygulamaları için paslanmaz çelik yüksek sıcaklıkta etki olarak.

Enerji kullanımını en aza indirmek ve doğru eşleme pompa pompa için bekleniyor emin olmak için pompa istasyonları düzenli olarak test edilmelidir.

Uygulama bireyin büyük su pompaları, bu genellikle bir santrifüj pompa ile donatılmıştır, yüzde verimlilik olmalıdır. Onlar ayrı ayrı uygun sınırları içindeki ve eski yerine koymak veya düzgün hazırlanmış emin olmak için test edilmelidir.