Ana sayfa > Sergi > İçerik

Innovative Suncenter, bir kez daha hava sızdırmazlık test cihazında teknolojik atılımlar gerçekleştirdi

Nov 24, 2019

Hava sızdırmazlık test cihazının çeşitli büyük teknik ekipmanlardaki önemi, özellikle petrol, kimyasal, metalurji, uzun mesafeli boru hatları, nükleer enerji, kentsel su temini ve drenaj sistemleri ve diğer sektörlerde açıktır.

image001

China Customs tarafından yayımlanan verilere göre, 2018'de Çin'deki hava geçirmezlik test ekipmanı ithalat hacmindeki düşüş, fabrikalar için daha fazla seçenek sunan, yurtiçi yoğunluk test ekipmanı kalitesindeki ve teknolojisindeki iyileşmeyi yansıtıyor; ve hava sızdırmazlığı. Test ekipmanının ithalat değerindeki artış, yerel vana piyasası tüketiminin yükselmesini yansıtır ve gittikçe daha fazla sayıda kullanıcı yüksek hava geçirmez test ekipmanı ürünlerini seçmeye meyillidir.

Mekanik ekipman imalat endüstrisinin önemli bir parçası olan hava sızdırmazlık test cihazı, birçok sektörde ve hatta hassas parçalarda çok önemli bir rol oynamaktadır. Son yıllarda Çin ekonomisinin hızlı gelişmesi ve endüstriyel otomasyonun iyileştirilmesi, Çin'in ekipman imalat sanayinin dönüşümü ve yenilenmesi ve ülkenin petrol ve gaz, petrokimya, çevre koruma, elektrik enerjisi, metalurji ve diğer alanlardaki yatırımları devam ediyor. büyüdükçe Çin'in hava sızdırmazlığı Test cihazları da hızla gelişti.

image003

Şu anda, Çin'de binlerce hava geçirmez test ekipmanı üreticisi var. Hava geçirmez test ekipmanının kalitesi açısından, uzun zaman önce, il ve belediye pazar denetim büroları, piyasada kullanılan hava geçirmez test ekipmanı ürünleri üzerinde rastgele kontroller yaptı. % 90'dan fazla; Teknolojik yenilik konusunda bir dizi endüstri lideri ortaya çıkmaya başladı. Örneğin, Dongguan Suncenter Akışkan Kontrol Ekipmanı Co, Ltd yavaş yavaş teknolojik yeniliklerle hava sızdırmazlığı test ekipmanı endüstrisinde bir lider haline geldi ve Çin'in üst düzey hava sızdırmazlığı test ekipmanlarının uzun zamandır birçok ülkede yabancı ithalata dayandığı durumunu değiştirdi alanlar.

Herkes otomotiv motor parçalarının hava geçirmezlik testinin son derece zorlu olduğunu biliyor ve her bileşenin sızdırmazlık testi için yüksek bir gereksinim var. Bu nedenle, helyum gazı kaçak tespiti yaygın bir algılama yöntemidir, ancak helyum gazı maliyeti son derece yüksektir, bu nedenle Dongguan Sai Sen tarafından tasarlanan ve geliştirilen yüksek basınçlı helyum gazı sızdırmazlık test cihazı sadece parçalarda hava sızdırmazlık testi yapmaz, aynı zamanda Kullanım maliyetini büyük ölçüde düşüren test edilmiş gazı geri dönüştürün ve geri dönüştürün.

image005

Şu anda, Çin'in ekonomik durumu ve çeşitli politikaları, Çin'in hava geçirmez test ekipmanları endüstrisi için son derece olumlu gelişme faktörleri sağlayarak, faydalanmaya devam ediyor. Çin'in yüksek hava sızdırmazlığı test ekipmanı ve yabancı ülkeler arasında hala belli bir boşluk olmasına rağmen, Çin'in hava sızdırmazlığı test ekipmanı işletmeleri için en önemli şey, ürün kalitesini ve teknik içeriği daha da iyileştirmektir. Sadece sağlam bir temel atıp aralıksızca keşfederek ve yenileyerek, Çin Hava geçirmezlik test cihazı markası yurtdışında duyulabilir ve daha fazla pazar işgal edebilir.