Ana sayfa > Sergi > İçerik

Pnömatik pompası için doğru marka nasıl seçilir?

Mar 18, 2020

Pnömatik bir hava yükseltici satın alın, markayı seçmek önemlidir. Nasıl seçilir, aşağıdaki dört noktadan seçim yapabiliriz.


Birincisi: gaz akışı. Bir pnömatik hava yükseltici seçerken dikkate alınması gereken ilk şey, pompa çıkışının maksimum akış hızı olan gaz üretimidir. Bazı müşterilerin gazın kalitesi ve akışı konusunda çok yüksek gereksinimleri vardır. Bu problem şirketin kendi öncül ve gereksinimlerine göre belirlenebilir. Pnömatik ekipman endüstrisinin gelecekteki trendi olan Suncenter Pnömatik Hava Destek Pompası gaz üretiminde mükemmeldir.


İkincisi: gaz tüketimi. Hava tüketimi temel olarak hidrofor pompasının tahrik silindirinin pistonunun dakikadaki karşılıklılık sayısı ile belirlenir. Verilen hava kaynağının basıncının uygunsuz olduğu durumda, pompanın karşılıklı hareketlerinin sayısı, egzoz gazının büyük veya küçük olmasıyla belirlenir. Hava beslemesinin basıncı, yüksüz egzoz için en yüksek değere ayarlandığında (denetlenecek büyük hacimli kabın şişirilmesi gibi), pompanın en fazla gazı tükettiği zamandır. Test kabındaki hava basıncı kademeli olarak arttıkça, pompanın pistonlu hızı yavaş yavaş azalır. Sürüş havası basıncı egzoz havası basıncı ile orantılı olana kadar, pompa çalışmayı durdurur ve hava tüketimi sıfıra eşittir. İyi bir pnömatik yükseltici pompa, hava tüketimi yorumların odak noktasıdır, çünkü pnömatik hava yükseltici pompanın kendisi gaz tüketen bir cihazdır.

image001

Üçüncüsü: fiyat. Yerli pnömatik hava yükseltici pompa pazarındaki mevcut durum, yerli marka ekipmanın nispeten ucuz ve ithal ekipmanın nispeten pahalı olmasıdır. Popüler kullanıcıların gözünde, yerli düşük uca ve yabancı yüksek uca eşittir. Aslında, fiyat gerçekten çok önemli bir faktör değil. Bu faktörler, gaz üretimi ve enerji verimliliğinin gösterilmesine ek olarak dikkate alınmalıdır.


Dördüncü: satış sonrası. Satış sonrası servis de bir husustur. Satış sonrası hizmette tanınmış bir üreticiyi seçmek yine de tüketicilere gönül rahatlığı verebilir. Bu faktör artık daha fazla dikkat çekiyor, bu nedenle pnömatik hava pompası pompası markası seçimi, Dongguan Suncenter gibi kaliteli marka üreticilerini aramalıdır. Aksi takdirde, gelecekte kullandığınızda, size çok fazla sıkıntı getirecek ve iyi satış sonrası servis sizi endişelendirebilir.


Bu yüzden sadece pnömatik hava pompası pompası markasının bir seçimi gibi görünüyor, aslında, içerideki bilgi hala çok büyük.