Ana sayfa > Sergi > İçerik

Vana test cihazı tutun

Feb 21, 2017

JWZ tutun Vana test teçhizat performans ve çalışma prensibi

★ JWZ test-yatak tipi doğrudan flanş kapısı Vana, diskli Vana, Küresel Vana, kapak koltuk ve Vana vücut gücü basınç performans testi için uygundur.

★ temel prensip: Flanşlı Vana son konumu ile hidrolik pençe tutun geri dönüş basıncı basınç vana flanşı mühür sıkı, eşit iş için sıkma çene vücut Aksiyel sıkıştırma ve gevşeme geri çekilme ve Radyal boyutu tablosu solda. Sağ tablo 90 derece ayarlama flip, sol tablodaki mobil raf bakiyeye yerleştirilmiş yatay olarak hareket edebilir. Hidrolik alet düğme kontrol, basınç ve basınç kabartmalı iğneli Vana manuel kontrol ile tahrik özellikleri iletim. Testine göre Vana basınç oranı ayarlanabilir, maksimum yukarıdaki (tablolar) basınç fazla olamaz.

★ (gerekli basınç tutarak durdurabilirsiniz Vana ulaşır sınarken) elektrik iletişim basınç göstergesi ile donatılmıştır. Su veya gaz basınç test sürecinde, konulara düğmeleri çalışmıyor, hiçbir Basınç emniyet supabı düzgün çalışması için vana boşluğuna Basında yüksek basınç sahip. (Güvenli iş).

★ yüksek basınç pompaları, elektrikli alçak basınç pompaları ile donatılmıştır. Su, gaz, petrol, emme boru bağlayıcılar medya dolaşımı (tüketicinin sahip olduğu gaz kaynağı 0,8-1.0MPa).

★ iki yönlü basınç ve basınç emniyet supabı yapılandırmak ve basınç ve basınç relief aygıt ayarla.

★ Titreşim korumalı basınç göstergesi, doğruluk sınıfı 1.6, standart MPa/Psi, test [üç-bağlayıcılı sistem], uygulamak için basınç göstergesi: yüksek, orta ve düşük basınç kullanılan göstergesi: 25.0MPa, 10.0MPa, 6.0MPa.