Ana sayfa > Sergi > İçerik

Gaz pompası çalışma prensibi

Feb 21, 2017

Gaz sürücü: azot, su buharı, sıvı nitrojen ve basınçlı hava boru hatları.

Çıkış Debisi: bir 0,3-0.69MPa sıkıştırılmış hava, tahrikli büyük çıkış akışı alabilirsiniz. Otomatik basınç: iş, durana kadar hareket pistonlu basınç ayarlama basınç pompa çıkış yakın yavaşlar gibi ileri geri hızlı bir şekilde çalışır. Ve enerji tüketimi kadar baskı tutmak için çok küçük, hiçbir ısı üretilen, parça-free hareket olduğunu. Ne zaman aradan sonra basınç pnömatik pompa dengesini otomatik olarak sonraki bakiye için çalışmaya başlar.

Malzeme kalitesi: yüksek gerilim parçaları paslanmaz çelikten yapılmıştır. Yüksek basınç piston paslanmaz çelik ve çift salmastra yapılmış.

Kolay bakım: daha az pnömatik pompa parçaları ve mühürleme, kolay bakım ve düşük maliyet. Pompalar, aynı dizi olan tüm andquot; oandquot;-Yüzükler, bakım paketi hızlı aşınma parçaları değiştirilir, bakım maliyetlerini önemli ölçüde azaltarak. Pnömatik pompası yağlama teslim, dış yağlama olmadan önce.

Tüketimi enerji 2, hidrolik tutmak ve güç ya da tel bağlantısı 3, olmadan patlama koruyucu işlevi vardır ve kendisi etkisi 5 ve kolay elde kontrol 6 ve anti-kirliliği 7 güvenlik 4 ve yapısı küçük, ağırlık ışık değil hava ile değiştirir ve çıkış statik basınç Yönetmeliği 8 sürücü basınç ve 80000 PSI basınç 9 ve tam yük Shi için çok kolay çıkış basıncı başladı ve durdurmak operasyon 10 ve kolay yükleme işlemi.