Ana sayfa > Sergi > İçerik

Gaz-sıvı pompa

Feb 21, 2017

Benzer şekilde gaz-sıvı basınçlı pompa basınç supercharger geniş çaplı hava sürücü piston çok düşük basınç uygulamak için ne zaman bu basınç içinde küçük bir alanda zaman içinde yüksek basınç sonucu pistonlar,. Bir iki beş hava kontrol vanası, booster pompa sürekli çalışma elde edilebilir. Yüksek basınç pistonu sürekli check valf sıvı deşarj, pompa çıkış basıncı hava basıncı ile kontrol edilir. Sürücü ve çıkış sıvı bileşenler arasındaki denge basınç booster pompa çalışmayı durdurur, artık hava tüketir. Basınç ayarı otomatik olarak elde edilir sonra yeniden kadar yayınlamaya başlamak zaman çıkış basıncı veya hava basıncı artar, booster pompa otomatik olarak durur

Denge gaz dağıtım valfleri pnömatik kontrol otomatik pistonlu pompa kullanarak, sürüş parçalar alüminyum alaşım kullanarak üretim benzin. Karbon çelik veya paslanmaz çelik orta, mühürler pompa komple set bağlı olarak yapılan ıslak gaz-sıvı pompa performansını sağlayacak şekilde alınan kaliteli ürünler parçalarıdır.

İkincil booster pompa, düşük basınçlı gaz basınç 7bar, en fazla 640Mpa için artan sürüş çok yüksek basınç için arttı. Diğer serisi serisi geçiş modunda are tam ayni, diğer serisi ile karşılaştırıldığında, o iki kez aynı hava sürücü baskı çıkış basıncı kez altında üretmek mümkün, pompa kullanılan alüminyum alaşım ve paslanmaz çelik.