Ana sayfa > Sergi > İçerik

gaz güçlendirici sistemi

Feb 14, 2018

Suncenter - gaz takviye sistemi, gaz güçlendiricilerle müşteriye özel gereksinimlerin yanı sıra çerçeveye veya kapalı bir dolaba monte edilecek ve monte edilecek tüm aksesuarlara uyarlanmış kompakt ve hassas bir çözümdür.

Bu sistemi çalıştırmak için, basınç göstergeleri, vanalar ve basınç regülatörleri panellere takılmalıdır. Çıkış basıncı, basit bir hava regülatörü ile kolayca ayarlanabilmektedir.

Bu uç basınca ulaşıldığında pompa otomatik olarak durur ve çıkış basıncında hafif bir düşüşle veya hava tahrik basıncında bir artışla tekrar çalışır.

Suncenter - Pnömatik hidrofor sistemi, temiz hava havanın yanı sıra Argon, Helyum, Oksijen, Hidrojen ve Azot, CO2 gibi endüstriyel gazların yağsız olarak sıkıştırılması için kullanılır. 3 bar'dan 8 bar'a ( hava kompresöründen) gelen hava.

 

80 MPa'ya kadar çalışma basıncı, daha yüksek basınç için çift tahrikli başlıklı pompa ideal bir seçenektir.


Uygulamalar

Gaz ile basınç testi

Gaz transfer ve doldurma (Argon / Helyum / Hidrojen / Oksijen / Azot / CO2 / NO2 / CH4 / LNG / LPG / CNG / FM200 vb.)

Gaz tüpü ve akümülatörün azot ile şarj edilmesi

İzolasyon gaz sistemleri temini

Gaz destekli enjeksiyon kalıplama

Oksijen tüplerinin transferi

Chargin g   o f   b r eathin g   ai r   şişeler

L a k   Ölçek

Valfler, tanklar, basınçlı kaplar, basınç şalterleri, hortumlar, borular ve borular, basınç göstergeleri, silindirler, transdüserler, kuyu gövdeleri, BOP'lar, gaz şişeleri ve hava aracı bileşenleri için Hidrostatik Test

Emniyet valfi ayarlama