Ana sayfa > Sergi > İçerik

Uzun yıllar boyunca, Suncenter kutu hava güçlendirici hala çok iyi!

Nov 03, 2019

Uzun yıllar boyunca, Suncenter kutu hava güçlendirici hala çok iyi!


“Yaratıcılık kalitesi” günümüz imalat endüstrisinde özellikle değerlidir. Dış rahatsızlıklar tarafından motive edilmeyen, özenle incelenen ve görevlerinde nihai olan, ısrarcı bir tavrı ifade eder. Hidrofor pompası endüstrisinin temsilcisi olarak Dongguan Suncenter DGS-DGM03 kutu tipi hava pompası, piyasaya sürüldüğü süre boyunca kalite ve hizmeti derinlemesine geliştirmekte ve kullanıcıların faydaları konusunda "parlama ve ısınma" için çaba sarf etmemektedir.

image001

Dongguan Suncenter'ın en çok satan ürünü olan DGS-DGM03 kutu hava basınçlandırma ekipmanı, üst düzey malzemelerin ve mükemmel işçiliğin şaheseri olarak tanımlanabilir. Pompa gövdesi seçiminde, kutu tipi hava basınçlandırma ekipmanı alüminyum alaşımlı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Tüm contalar yüksek kaliteli ürünler ithal edilmektedir. Maksimum tasarım tahriki basıncı 10 bar'dır. Pompanın ömrünü sağlamak için, hava basıncını ≤ 8 bar sürmeniz tavsiye edilir. Tahrik pistonunun çapı 100 mm'dir ve çift etkili bir pompadır. İlk bakışta, insanlar anında "üst düzey anlam" denilen şeyi anlarlar. Ek olarak, bu kutu tipi hava güçlendiricisi, pompanın ileri geri hareketini sağlamak için hava kontrollü tek bir dengesiz gaz dağıtım valfi kullanır ve akıcılık kesinlikle "kaldıraçtır".

image003

Suncenter DGS-DGM03 kutu hava yükseltici de kullanım alanı konusunda ustaca. Tahrik gücü kaynağı olarak saf basınçlı hava, basınç kaynağı olarak gaz arttırma pompası, basınçlı ortam olarak saf hava ve çıkış havası gaz basıncı, tahrik havası kaynağı basıncı ile orantılıdır. Tahrik hava kaynağının basıncını ayarlayarak, ilgili basınçlı hava gazı basıncı elde edilebilir. Tahrik hava kaynağı basıncı ve basınçlı hava gazı basıncı dengeye ulaştığında, pnömatik destek pompası basıncı durdurur ve çıkış havası gaz basıncı önceden ayarlanmış basınçta stabilize edilir. Bu nedenle, patlamaya dayanıklı, enerji tasarrufu, çevre koruma, ayarlanabilir çıkış basıncı, küçük boyutlu, hafif, basit kullanım, güvenilir performans ve geniş uygulama yelpazesi özelliklerine sahiptir.


Suncenter, sadece yükseltici pompanın yüksek değerine ve “God Operasyonu” na odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda, kullanıcıyı hava tüketimi ve hava kompresörünün eşleştirilmesi gibi düşünceli bir şekilde düşünmek için çaba göstermez. Bilindiği gibi, hava tüketimi esas olarak yükseltici pompanın tahrik silindirinin pistonunun dakikadaki piston sayısı ile belirlenir. Beslenen hava kaynağının basıncının uygunsuz olduğu durumda, pompanın ileri geri tepme sayısı, egzoz gazının büyük veya küçük olması ile belirlenir. Hava beslemesinin basıncı yüksüz egzoz için (denetlenecek büyük hacimli kabı şişirirken olduğu gibi) en yüksek değere ayarlandığında, pompanın en çok gaz tükettiği zamandır. Test kabındaki hava basıncı kademeli olarak arttıkça, pompanın pistonlu hızı yavaş yavaş azalır. Tahrik hava basıncı egzoz hava basıncı ile orantılı olana kadar, pompa çalışmayı durdurur ve hava tüketimi sıfıra eşittir. Cihazla donatılmış olan gaz pompasının maksimum hava tüketimi 0,6 m3 / dak. Geleneksel enflasyon durumuna göre, 0.6-1 m3 / dak'lık bir deplasmana sahip bir hava kompresörü seçilebilir.

image005

Dongguan Suncenter Akışkan Kontrol Ekipmanı Co, Ltd her zaman "esnaf ruhu ve yaratıcılık kalitesi" geliştirme kavramına bağlı kalmıştır. Ürünleri her zaman aynı kaliteyi korudu ve hizmette sürekli olarak optimize edildi. Görünen o ki, her hidrofor pompasında iyi bir iş çıkaran Suncenter gittikçe daha fazla tanınıyor!