Ana sayfa > Sergi > İçerik

Bir atölye basınçlı hava yükseltici pompa üreticisi seçmek çok özeldir

Mar 23, 2020

Hassas atölyelerde basınçlı hava basıncı yükselticileri, binlerce ila on binlerce, vb. Arasında değişen küçük parçalar değildir. Vb.) Bir üretici olduğunuzda, kör olmamalısınız. Dikkatli düşünmelisin. Sonuçta, piyasada her yıl yeni pnömatik sistem üreticileri var. Çoğu kesinlikle güvenilmez. Yanlış olanı seçerseniz, sorun büyüktür.

Hassas bir atölye basınçlı hava pompası üreticisi seçerken, düzenli, profesyonel ve tanınmış üreticileri tanımlamalıyız. Bu tür üreticiler pnömatik hava yükseltici pompa ürünlerinin kalitesini sağlayabilir. Dongguan Suncenter Sıvı Kontrol Equipment Co, Ltd hava pompası ve hava pompası pompa sistemleri konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticisidir. 20 yıllık süreç mirası ile Dongguan Suncenter, bilgeliği ile geleceği yaratmak için sizinle birlikte çalışıyor!

Öyleyse, Dongguan Suncenter Atölyesinde basınçlı hava pompası üreticisi olmak neden iyidir? Örnek olarak yıldız ürünlerimiz "DGV, DGM" iki dizi pnömatik pompası, süperşarj, debi ve malzeme sektördeki lider konumunu ortaya çıkarabilir!


İki dizi "DGV, DGM" pnömatik hava pompası, küçük alanlı bir piston ucunda yüksek basınçlı sıvı üretmek için geniş alanlı bir piston ucunda düşük basınçlı gazla çalıştırılır. Basınçlı hava ve diğer gazlar için kullanılabilir, çıkış hava basıncı sürüş havası basıncı ile kademesiz olarak ayarlanabilir. Orijinal hava basıncı sisteminin basıncı arttırması gereken çalışma ortamında kullanılır. Spesifik olarak, hava basıncını ve düşük basıncı farklı durumlarda, örneğin gaz tahliyesi, gaz yanması, gaz enjeksiyon kalıplama, ekipman kullanımını karşılamak için kullanım basıncının gereksinimlerini karşılayan bir değere yükseltmektir. silindir hareketi vb.

İki dizi “DGV, DGM” pnömatik hava destek pompası akışı: DGM02 maksimum akış 580mL / dak, DGM03 maksimum akış 420 mL / dak, DGV02 maksimum akış 1200 mL / dak, DGV05 maksimum akış 360 mL / dak, DGV08'in maksimum akış hızı 220 mL / dakikadır.

image001

Suncenter atölyesinde basınçlı hava yükseltici pompanın beş avantajı:

İlk olarak, enerji tasarrufu yapın

İkincisi, hava basıncı sabit

Üçüncü olarak, daha düşük işletme maliyetleri

Dördüncü olarak, kontrol doğruluğunu artırın ve hizmet ömrünü uzatın

Beşinci, düşük gürültü


Yüksek kaliteli hava pompası ürünleri, Dongguan Suncenter'in sıkı çalışmasından ve sıkı çalışmasından ayrılamaz, hassas atölyeler için basınçlı hava pompası satın alabilirim? Suncenter'ı bulmak için Dongguan'a gittim. Dongguan Suncenter Sıvı Kontrol Equipment Co, Ltd yıllardır pnömatik ekipman satışında uzmanlaşmıştır. Ürünün kalitesi üst! Geleceği birlikte yaratırsınız ", müşterilerimize söz verir, vicdan ürünleri, kaliteli ürünler, garantili ürünler yaparsınız, böylece ürün kalitesi hakkında endişelenmenize gerek kalmaz!