Ana sayfa > Sergi > İçerik

Otomatik besleme cıvata ve somun perçinleme makinesi, gerçekten doğru olanı seçip seçiyor musunuz?

Nov 07, 2019

Otomatik besleme cıvata ve somun perçinleme makinesi, gerçekten doğru olanı seçip seçiyor musunuz?


Otomatik besleme cıvata somunu perçinleme makinesi hakkındaki tartışmada, böyle garip bir söz duyacağız: "Sadece pahalı, doğru al, satın al." Kelimenin tam anlamıyla bazı kullanıcıların otomatik besleme cıvatalarının ve somunlarının perçinleme olduğunu düşündüklerini görmek zor değil. Pahalı makine iyidir. Burada Suncenter'ın editörü soracak, pahalı olması gerekli mi, mutlaka kullanıcıların üretimi için uygun mu? Aşağıda, Suncenter size yüksek maliyet performansına sahip otomatik bir besleme cıvatası ve somun perçinleme makinesi tanıtacak.


Dongguan Suncenter hidrolik perçinleme makinesi üreticisi, yüksek kaliteli otomatik besleme cıvata somunu perçinleme makinesi geliştirmiştir. Bu otomatik besleme cıvatası somunu perçinleme makinesi serisi, Amerikan ileri teknolojisini kullanan Suncenter tarafından üretilen özel bir cıvata ve somun pres makinesidir. Gaz-sıvı takviye silindiri sürüş cihazı olarak kullanılır ve kullanıcı isteğine göre tam olarak donatılabilir.

image001

Bu otomatik besleme cıvatası ve somun perçinleme makinesinin teknik avantajları şunlardır:

1. Eşsiz yumuşak yerinde teknoloji ve kendinden uyarlamalı kendinden adaptasyon teknolojisi, baskıya uygun cıvata somununun ve iş parçasının tam olarak iç içe geçmesini sağlar ve güvenilirliği son derece yüksektir.

2. Ejeksiyon önleme kuvveti ve burulma önleme torku yüksektir ve baskıya uygunluk kalitesi otomatik olarak algılanabilir.

3. İşlenecek parçanın yüzeyindeki boya katmanına zarar vermez, kaplama.

4. Baskıya uygun deformasyon yok.

5. Yüksek verimlilik ve yüksek otomasyon derecesi ile aynı anda birden fazla nokta ile basılabilir.

6. Cıvata ve somun otomatik olarak sınıflandırılabilir ve taşınabilir, bu da iş verimliliğini büyük ölçüde artırır.

7. APP04, M10 altındaki somunu ve M5 altındaki cıvatayı bastırabilir. Daha büyük boyutta cıvata ve somuna basmanız gerekirse, lütfen APP08'ü seçin.

image003

Burada, Suncenter otomatik besleme cıvata somunu perçinleme makinesinin teknik parametrelerini de sunuyoruz:

Delme basıncı

Güç kaynağı

Voltaj 220V 50Hz

Toplam inme 100mm

Basınçlı hava 5-8kg

Ağırlık 700Kg


Yukarıdaki teknik parametrelerden görülebilir ki, bu otomatik besleme cıvata somunu perçinleme makinesinin pratikliği çok açıktır ve gerçek üretimde müşterilerden oybirliği ile ilgili olumlu yorumlar almıştır. Kullanıcının otomatik besleme cıvatasını ve somun perçinleme makinesini kullanması için ilk şart "kullanımı kolay" olmalı, aksi halde satın alınmayacak mı?

Otomatik besleme cıvata somunu perçinleme makinesi "pürüzsüz" kullanmaktır! Yüksek fiyatı veya düşük fiyatı ne olursa olsun, otomatik besleme cıvatası ve somun perçinleme makinesi, gerçek üretimde vazgeçilmez olan kullanıcı ile yakından üretilecektir. Bu nedenle, otomatik besleme cıvatası somunu perçinleme makinesinin, satın alıp almayacağınız üzerinde doğrudan bir etkisi vardır; ve fiyatın yeterli olup olmadığı, otomatik besleme cıvatası somun perçinleme makinesinin sipariş hızını doğrudan belirleyecektir. Ve Suncenter her zaman "insan kalitesiyle, fiyatıyla insanlara hizmet etmek için" olmuştur!

image005

2001 yılında kurulan Dongguan Suncenter Sıvı Kontrol Equipment Co, Ltd Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur, üretim ve akışkan kontrol ürünleri ve özel ihracat ürünleri imalatı. Yıllık pnömatik pompası ve pnömatik basınçlandırma sistemi üretimi yapmaktadır. , pnömatik basınç test cihazları, gaz-sıvı yükseltici silindir damgalama ekipmanı ve diğer kapsamlı üretim kapasitesi, şirket IS09001 uluslararası kalite sistem belgelendirmesini geçti, ithalat ve ihracat yapma hakkına sahiptir, Guangdong eyaletinde bir yıldız şirketidir, il düzeyindedir. kurumsal teknoloji merkezi.

image007

Şirket, "birlik, sıkı çalışma, özveri, yenilikçilik" işletme ruhuna ve "müşteri ilk, ortak gelişme" nin işletme felsefesine, "her zaman olduğu gibi, her zaman olduğu gibi" müşterilerimize daha iyi kalite sağlamak. Ürünler, daha iyi hizmetler, kullanıcılar için daha büyük değer yaratır. Sizinle çalışmayı dört gözle bekleyelim, daha iyi bir gelecek için birlikte çalışalım!