Basınç Test makine-bilgisayar kontrol

Suncenter Hortum/boru/boru/Vana/sensör/silindir/kalibre basınç test alanında zengin deneyimi vardır,

Ürün ayrıntıları

Dürtü basınç test makinesi


Suncenter Hortum/boru/boru/Vana/sensör/silindir/kalibre basıncı zengin deneyim alanı test vardır, biz güvenilir performans hidrolik basınç test cihazları sağlayabilir, sızdırmazlık test donanımları, patlama test cihazları ve itici test donanımları, standart (GB/T5568, GB7939, ISO6802, ISO6803, ISO8032, GB/T12722, gb16897, GB/T5563 GB/T10544 vb..) göre Hidrolik Hortum ve hidrolik hortum montaj, Otomobil fren boru, güç tren boruları ve diğer baskı parçalar için test basıncı performans testi yapın.


Basınç test donanımları geçerli aralığı:

Otomobil direksiyon tüp, fren boru, Klima boru, petrol boru, su borusu soğutma, radyatör, kalorifer hortumu, hidrolik donanımlar, Kondenser, Evaporatör, Klima hava filtre hortumu, Turbo sistemi hortum, araba fren pompası, silindir vücut, bir proje hidrolik hortum hava hortumu ve manifold, sert boru, eklem, valfler, silindir, Basınç ölçü aygıtları, basınç sensörü, basinç, basıncı verici vb.


1, ürün giriş:

Bu test cihazları genellikle darbe testinde kullanılır. Nabız basıncı altında yorgunluk yaşam ana ekipman olarak test standı kalite sağlanması ve güvenilirlik iyileştirilmesi üzerinde önemli bir etkisi vardır. Test basıncı, test kez vb... Test test raporu yazdırabilirsiniz sonra otomatik olarak, anormal durumla başa çıkabilirim.

Bütün kontrol sistemi, kullandığımız bilgisayar + yönetim kurulu analog kontrol sistemi + sensörü anahtarı kontrol modu, Philips ve tüm belgili tanımlık şalter ve servo mantık, yakın izleme sistem güvenliği sağlamak ve güvenilirlik, arıza kaydı, otomatik kilit mantık sistemi, yetenekli katılımsız test güvenliğini sağlar.

Ekipman esas olarak hidrolik güç sistemi, bilgisayar kontrol sistemi, pulse yönetim sistemi ve veri toplama sistemi ayrılmıştır.


2. ekipman özellikleri

1 testi orta: su

2 test basıncı: 0 ~ 600Mpa (ayarlanabilir)

3 darbe frekansı: 1-6/dk (ayarlanabilir),

4 Nabız basıncı dalga formu: temel kare dalga (kare, trapez dalga), darbe genişliği ayarı yürütülen birliğin gereklerine uygun olarak.

5 orta sıcaklık test: oda sıcaklığında

6 test kere 150 bin kere (göre müşteri gereksinimleri)

7, basınç çıkış bağlantı noktası: Standart bağlantı test arayüzü ile donatılmıştır

8, ileri teknoloji, makul yapı tasarımı. Güzel görünüm özellikleri.

9, tüm basınç parçaları uluslararası üne sahip olmadan herhangi bir kaynak bağlantı, uygun parçalara ayırma, yüksek güvenlik faktörü, standart parçalar uzun yaşam, kolay bakım.

10, bilgisayar artış basınç eğrisi görüntülemek için gerçek zamanlı kontrol edebilirsiniz, test test raporu sonra yazdırılabilir.

11, servo kontrol teknolojisi, kullanımı doğru basınç kontrol edebilirsiniz

12, anormal koşullar, basınç, güç kaynağı ve diğer anormal koşullar da dahil olmak üzere çeşitli taşıyabilir.

13, ekipman darbe pompa pistonlu pulse modu, belirli bir eylemi bir adım (destek) ve ikinci adım (tahliye vanası) işlemi ayrılmıştır;

14, bilgisayar veri toplama ve işleme, test basınç eğrisi ve küme sınama parametreleri ve diğer test öğeleri yazdırabilirsiniz.

15, test serbestçe döngüleri, gereksinimleri test otomatik olarak ne zaman durdurabilirsiniz sayısını ayarlayabilirsiniz;

16, otomatik veri depolama destek;

17, deneysel veri olabilir döndü, deneysel zaman, deneyler sayısı ve diğer deneysel sonuçlar uygun olarak olabilir.

3. sistem kompozisyon

Hidrolik güç sistemi: motor, yağ pompası, kontrol Vana Tümleştirme, soğutma sistemi, hidrolik sıcaklık kontrol cihazları, araçları, vb...

Bilgisayar kontrol cihazı: servo valf, oransal Vana, elektrik dağıtım kutusu, yüksek basınç vanaları, metre, vb...

Nabız yürütme sistemi: ön basınç pompası, nabız pompa, yüksek basınç çelik boru, Hidrolik Valf...

Veri toplama ve kontrol cihazı: bilgisayar, satın alma yazılım, basınç sensörü, akıllı dijital ekran metre, veri alma kartı.


4. dürtü Prensip şeması

Dürtü basınç test etmelisiniz makine-bilgisayar kontrolü ihtiyaçlarınız Hoşgeldiniz bizim Fabrikası ile ekipman satın almak için hizmet vermektedir. Profesyonel üreticileri ve tedarikçileri olarak iyi bilinen, biz üretken bir fabrika ile en iyi kalite ekipman üretmek için donanımlı.

Hot Tags: basınç testi makine-bilgisayar kontrol, üreticiler, tedarikçiler, fabrika
Sorgulama

You Might Also Like